Банер
10922548_1607587916119366_6379954884693221898_n.jpg

ОБУЧЕНИЕ АВС"Създай Себе си"

Банер

ВАЖНО!

Във връзка със зачестилите напоследък обаждания от хора, изгорели от "услугите" на измислени мошеници, представящи се за част от екипа на "Окултен Център Селена" уведомяваме най-учтиво, че екипът ни се състои от двама души Маг Селена и Маг Живин. Всяко друго позоваване на "Окултен Център Селена", на неговия Уебсайт, на авторските ни материали и регистрирани девизи и слогани е чист опит за измама и въвеждане в заблуждение на хората в беда с цел извличане на неправомерна печалба.

Екипът на "Окултен Център Селена"

НЕ ЧАК ДОТАМ ТИХАТА “ВОЙНА” МЕЖДУ ЕКСТРАСЕНСИТЕ
Написано от Маг Живин   
Неделя, 10 Юни 2007 00:00
Има ли граници човешката глупост?

“Привет, г-н Живин!Нетактично е от моя страна, но мисля, че трябва да Ви съобщя това, което се отнася до Вашето здраве. На 13 т.м. имате направена магия от ходжа за болест и смърт. Задействана е. Правете си сигурна защита!...” Това са редове от писмо, което получих от известен наш окултист, чието име нарочно не желая да забърквам.

Хвала Ви господине! Напълнихте сърцето ми! Всъщност, изненадващото в това получено от мен писмо е не магията, а предупреждението от страна на колега. Да ви кажа честно изумен съм.Обикновено звънят “добронамерени” колеги, на които са “свели” информация, че трябва да спра да работя?! Рядко се срещат честни и добронамерени окултисти, макар по замисъл всички да сме такива. Защото отношенията ни напомнят повече за ОЧЗ (Организация на Чудовищата и Злодеите) от детското филмче за “Мечето Ръкспин”, отколкото за плодотворно сътрудничество. Защо се правят повече магии за смърт между колеги,

отколкото между клиенти?!

Нека повдигнем булото и да разкрием българския модел при феномените (доколкото разбира се става въпрос за феномени, а не за мошеници или психично болни люде).Във връзка с това, позволете ми с две думи да опиша как протича деловият ми ден. Сутрин ставам и изчиствам “поздравите”, изпратени ми предната вечер и нощ от така наречените “колеги”. Тези “колеги” ми пращат (според тях) магии за смърт, неблагополучие, отстраняване, раздори, разруха и какво ли още не, а всъщност получавам подписите им и конструкциите, които са опитали да задвижат, както и жива магическа сила, която с удоволствие прибавям към своята. След като “разгоня мухите от сиренето и го изям” сядам и изчиствам електронната си поща от компютърните вируси, изпратени ми от световни, вселенски и всякакви други самозвани шаманки с тежки диагнози (чудя се как и дали се въздържат да не изпращат и на клиентите си?!), които явно разбират, че магията не е стихията им и прибягват до подръчни средства и хакерски услуги... След това имам малко време да поработя (главно безплатно) за читателите на вестника и да приема някой и друг клиент, стига да не ми отнемат от времето,

да ми се обаждат анонимно или пряко да псуват и да ме заплашват, как ще пострадам, ако не престана да пиша във вестника за съшитите им с бели конци драматизации и историйки на тема магия и ясновидство

А после се заемам да изчистя “поздравите” на колегите, които не са имали достатъчно клиенти през деня и са решили, че точно аз съм разковничето на нещастието им. За тяхно голямо разочарование ще спомена само, че броят на клиентите ми за платен прием не се увеличи съществено, след като започнах да сътруднича на вестника (за разлика от работата pro bono), поради простата причина, че не работя на всекиго, само за да изкопча хонорарчето си!

Според мен именно тук е трагедията на българския модел - Просто такъв няма!

Има нещо като башибозук от чудовища

Защото да се говори за окултисти, организации и ордени на място, където има само полуграмотни занаятчии, е меко казано смешно.

Не можем да търсим мир, споделяне на убеждения и общи цели там, където върхът на интелектуалните и медитативните преживявания е да натъпчеш джобовете си или да докажеш колко си велик, надмощен и неповторим, като междувременно накажеш или изместиш “лошите”.

Ако наистина владееш магията,

каква по-голяма власт ти е нужна?

И за какво са ти светски достижения като слава, богатство, сан, ако имаш достъп дотам, където нещата са не просто “сън мимолетен”, а реалност? Не случайно поставих думата война в кавички. Защото самият термин предполага организираност и наличието на стратегия за постигане на крайните цели и на тактика за постигане на частните такива. В българския случай става въпрос за махленска патаклама на екстрасенсите или по-скоро на хората с диагнози и комплекси

Какво остава скрито-покрито от погледа на ревностния читател?

Точно това - отношенията помежду ни.

Всички на думи в Бога се уповаваме, а по тъмно ножове точим

То да беше само този ходжа, с мед да го храниш. Възможно е дори той и хабер да си няма, а да изпълнява поръчка на немощен самозванец, което между другото е и най-честата практика... А то “поздрави” всякакви – вещерски, шамански, вуду, уика... Кой за каквото се сети и каквото е понаучил. Ръгат, пращат без оглед, без свян. Ами ако дарбата ми си е дарба от Бога и не е от книжки или бабини мурафети? Ами ако аз реша не да изчистя, а да върна всичко, което ми пращат и ако са го правили сериозно, къде отиват?Истината е, че не им пука, защото явно в омаята си ме преживяват като клиент и смятат, че и тук е наужким... Но не е! И ако не им отговарям, то е само защото злото никога не поражда добро и защото аз не виждам в тяхно лице конкуренция или служители на мрака, а просто мои заблудени или много болни братя и сестри, на които трябва да помогна, а не да размажа.

ПРОШКАТА Е ОРЪЖИЕТО НА ОРЪЖИЯТА

 

Отсъствието на защита е най-добрата защита на магьосника. Силата и превъзходството се дават ведно с умението да ги използваш. Или ако трябва да сме по-близо до народната мъдрост:

“На бодлива крава, бог рога не дава”.

Затова в легендите за убити от магия феномени трябва да добавим един немаловажен факт, а именно – самият феномен трябва да е отворил в защитите си вратичката, през която да се шмугне направата. Дали ще е чрез алчност, славолюбие, чрез желание и готовност за отнемане на живот или чрез друга негативна нагласа, потърпевшия сам си е направил магията за смърт, независимо как ще го застигне тя – астрално, при инцидент или чрез ръката на убиец. В България дал Бог и от трите разновидности отпътували екстрасенси. Иначе никой от нас не продава кифли (или поне така се предполага). Всички ние със Сили работим и на Сили служим – черни, бели, пепит и пр. Сили, които ни пазят и насърчават. И в крайна сметка нито доброто, нито злото взимат връх – това е орисията на дуалния свят в който живеем. Бог ни дава живота и той го взима, освен, ако не решим да му го предадем преждевременно самите ние.Крайно време е да престанем да си подливаме вода и да започнем да гледаме в собствените си паници, а в последствие и да се научим да пълним общата. Зная, че призивът ми няма да спре злите и лудите, но може би ще ги спре това, че след всяка атака излизам по-опитен и ловък, а следователно и по силен! Да не говорим за това, че когато атакуваме някого по окултен път с цел да му навредим, в много случаи оставаме доста неприятно изненадани от крайния резултат при всецялата ни зла воля, вещина и предпазливост...



Добавете тази страница към любимата Ви социална мрежа, към любими, отметки....
 
Сходни статии
За сайта
© 2024 selenabg.com. Този сайт е притежание на Окултен Център Селена. Всички права запазени .