НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 9:49 am Вижте мненията без отговор
УНИВЕРСАЛНИЯТ ПРИРОДЕН АНТИБИОТИК - ГРЕЙПФРУТЪТ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 10:52 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моля ... И бъди здрава! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 09, 2008 8:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена аз си мажа петната с цитросепт и парафин но едно шише с готовия продукт свършва за 7 дни.въпросът ми е трябва ли при всяко мазане да добавям нови какпки от цитросепта?инъче петната си отиват бавно и славно. Laughing не разбрах по колко капки трябва да пия за по-добър ефект? Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 09, 2008 8:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е нужно всеки път да добавяш от капките! Мажеш се с тази смес докато свърши. После си приготвяш нова.

Капките можеш да ги пиеш като започнеш така:

От пъвият ден започваш да пиеш по капки в 150 мл изворна вода (или трапезна).

Всеки следващ ден увеличаваш капките с по една, докато те стигнат до 30 броя.

И така ги задържаш докато получиш необходимият ефект.

Можеш да пиеш сутрин и вечер капките.

Това е.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 10, 2008 8:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

много благодаря за съвета Маг Селена.предполагам че когато започна да пия капките ще ускоря ефекта за по-бързо излекуване.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 10, 2008 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тези гъбички или каквото и да е там, много често се появяват и са свързани със стрес или стресиращ начин на живот, които впоследствие се превръщат в дистрес.

Дистресът причинява големи проблеми относно мастните киселини, стероидите, протеините, аминокиселините, хормоналната обмяна най-вече имунната система.

Това води до автоимунни заболявания. При тях в тялото на човека се появяват определени антитела, които могат да увредят кожата, като променят вътрешните му органични и химични процеси.

Няма да е зле да си направиш някои изследвания в тази насока, Танче! Защото така ще имаш възможността да се лекуваш по-пълноценно и правилно.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 11, 2008 10:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена, един вид да си направя пълни изследвания или само хормонални?определено след стресови ситуации се изостри кожния ми проблем и стана още по-видим и в по-големи засегнати участъци.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 23, 2008 6:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена аз отново да попитам за Цитросепта-дали не може да се използва и при мазоло на краката?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 22, 2008 7:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Много полезна беше информацията за мен, макар ,че отдавна използвам Цитросепта и в момента го използвам, но той има много широко приложение.Също го давам и на детето ми и съм много доволна.Само , че има някои подробности, които ми ги е казвал хомеопат.Те са следните: Когато се разтваря концентрата във вода или най-добре в сок-то се разбърква с пластмасова лъжичка , не с желязна, защото се отнема от свойствата му и още нещо- Биоцитрина е малко по -слаб от Цитросепта, макар да е един и същ продукт. Все пак са от различни фирми.Аз съм опитвала и двата, но предпочитам Цитросепта.Другото което е , че в началото на приема му може да се обострят някои симптоми, но то е много рядко особено към чувствителни към цитруси хора и то е с оздравителен ефект/ напр. високо кръвно/
Още преди няколко години като излезе в употреба, той беше прикриван от разпространение , защото е един уникален мощен естествен антибиотик и рекламата му би намалила продажбите на много от лекарствата.Затова нямаше почти никаква реклама за него, а се разпространяваше чрез дистрибутори.Може би както е с колагена- в момента само чрез дистрибуция може да се закупи. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 22, 2008 9:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Именно биоцитринът затова е и по-добър и по-практичен! Защото е малко по-слаб и защото пък е доста по ефтин от цитросепта.

Освен това рецептите на приложението на биоцитрина са по-различни от тези на цитросепта!

Това за лъжичката важи по принцип почти за всяко едно нещо ... което се разбърква.

Още по-добре би било, ако се разбърква с .. дървена.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov