НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 2:21 am Вижте мненията без отговор
ЯСНОВИДЦИТЕ НА БТВ - ШОУ ИЛИ .. ИСТИНА ЗА ЛЪЖАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 20, 2008 2:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Също като Катероника. Явно имат сходни съдби повечето... А общото между тия две поприща е, че за кратко време се изкарват много пари, с тази разлика че на младостта си могат да залагат до време, а на опита си - за по-дълго време т.к. с времето сексуалния им опит прераства и в опит в измами, рекет, изнудване и решават да го прилагат не само в сексуалното, но и в ясновидското и всяко друго поприще, което може да им осигури поле за измами. Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 21, 2008 8:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На моменти хич не си харесвам отговорите, усетя, че съм прекалила, но вече е късно... Embarassed Sad

Извинявам се, ако горното ми мнение ви се вижда непростойно и безсрамно. Имате пълното право да го изтриете, ако прецените.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юли 21, 2008 8:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
Също като Катероника. Явно имат сходни съдби повечето... А общото между тия две поприща е, че за кратко време се изкарват много пари, с тази разлика че на младостта си могат да залагат до време, а на опита си - за по-дълго време т.к. с времето сексуалния им опит прераства и в опит в измами, рекет, изнудване и решават да го прилагат не само в сексуалното, но и в ясновидското и всяко друго поприще, което може да им осигури поле за измами. Confused


Изобщо не си прекалила Ревета с нищо, всичко си е казано абсолютно точно и с мярка - за разлика от подобните, за които си говорим тук! Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 22, 2008 4:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

С риск да изляза малко от добрия вкус, но още от времето на темата за шарлатаните и мошеници окултни, особено подвизаващите се по тв в специализираните предавания /допускам, че може да има и изключения между появяващите се в ефир/, но отдавна чаках да се появи това клипче с Маг Пантелей, че да го пусна тук да се посмеете - всяка прилика с действителни лица и изяви не е случайна. Laughing Laughing Laughing /а за малките нецензурни проблясъци в клипа се извинявам, но явно са част от шоуто Embarassed Wink /




_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юли 22, 2008 5:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кхи-кхи-кхи-кхи-кхи-хи-хи-хи-хи-хи, кха-ха-ха-ха-ха-ха-ха ... сладур!

Точно така изглеждат и са точно такива просташки всичките онези окултни "феноменални дарби", които ги дават по телевизиите!

Скалъпени по същия начин ... така, както Паяка-Жоро Шишето барабар с Ронка-Катеронка си е скалъпил бизнеса, от който печелят много яко.

Очаквайте "включване" по темата с тях ...... !!!! Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 01, 2008 9:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Я вижте, тук има нещо ЛЮБОПИТНО, което е отворено като тема още преди 120 дни!!!

Сигурно има много пенсионери алкохолици, та нашите "приятелчета" са се насочили и към този вестник?! Cool Razz

Обаче темата не е коментирана изобщо, защото Ронка-Катеронка има много дълбок пръст в нея ...
Razz Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пет Авг 01, 2008 3:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 01, 2008 9:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Охххооооууу ... някой се е позабавлявал и с интернет-оракула, който за беда на Катероника е дал абсолютно точни отговори! Laughing

Да му се не надяваш ... ПРОЧЕТЕТЕ ТУК...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пет Авг 01, 2008 3:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 01, 2008 10:06 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз бях забравила за този интернет-оракул. Да не повярва човек, че дал толкова точни отговори. Razz
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 01, 2008 10:14 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А в сайта на "Здравница" намерих нещо, което е твърде интересно ...

"Някой" е изтрил много старателно цената от 3.40 в страницата за предстанянето мууууу ... Кой ли е тоз човек?!

Всъщност ... изобщо някой по света, не само в България, дали има даденото "право" да лекува някого тайно, без негово знание???!!!

Поне закона в България не дава подобно право!!!!

Тогава кой е този дето сам си позволява такива волности?!

Я потърсете, за да видите, дали има ли такъв прецедент някъде из цялото интернет-пространство! Shocked Confused

Законът в България дори не позоволява на психично болните хора да бъдат лекувани по този начин, а много от тях определено се нуждаят именно от такава помощ!

И защо ли закона не го позволява???!!!

Ами просто е да се досети човек - защото някой може да реши да се отърве от някого като му шибне по-високо доза от лекарството или пък даде на болния отровно лекарство - ей така на, съвсем тайничко!!! Sad

А както вече знаем всички тук в "алокстопа" има отровна билка! Нали така?!

Тогава кой е този "велик смелчага" дето си позволява подобни волности:

Цитат:
"Предимството на лечение с "Алкостоп" е в това, че e тайно и се извършва без знанието на лекувания."


Това в крайна сметка не е ли престъпление!!! Shocked


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пет Авг 01, 2008 3:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 01, 2008 10:33 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е необходимо някой да иска да се оттърве от някого. Винаги има опасност дозата на лекарството да бъде превишена когато се дава тайно на болния, дори по несъзнателна небрежност.
Всяко лечение, което се извършва под лекарски контрол изключва каквото и да било тайно лечение.
Важи както за душевно болните, така и за алкохолно зависимите.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 01, 2008 8:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност това "реалити" предаване беше на запис, както повечето, които ги излъчват напоследък. Знам, че не е възможно нещата да се предават директно, но след заснемане на материала следват различни процедури като подбор и монтаж на кадрите и пр. Това предполага, че нещата могат да бъдат както тенденциозни, така и манипулирани в полза или вреда на някой от участниците, говоря по принцип без да визирам конкретно случая. И едва ли подобно "реалити" шоу може да бъде обективно доказващо каквото и да е.

Има по-надеждни начини за доказване на подобни дарби без излишни демонстрации и афиширане по масовите медии. Все едно лекари да се състезават по телевизията кой по-успешно може да излекува някого /може и мними пациенти/ и накрая да ги оценява жури, което не е компетентно в сферата.

Пък и за каква конкуренция става въпрос тук?

Това е просто едно мнение, нищо лично.


--------------------------------------------------------------
Уважаеми потребители, по-горният пост, преди този на Кати, който беше на "mila68" беше изтрит изцяло поради простата причина, че тя не е "мила68", а е най-вероятно самата Ивелина Христова, в другия случай е подставено лице или пък някой от "нашите приятели" ... но няма да гадая.

Да предположим, че не съм права. Още по-зле тогава, защото никой, който е бил в екипа на въпросното "величие №1" няма никакво право да дава каквото и да е мнение, където и да било.

Такова мнение може да даде само независим източник!!!

И тъй като има правила и ред в нашия форум, които се и спазват, тя беше банната, а мнението й изтрито.
---------------------------------------------
от модератора

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Авг 02, 2008 12:14 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здрасти, Кати!

Благодаря и за твоето мнение, но "mila68", т.е. "човекът от екипа на Евелина" си отида така безславно, както и се намъкна - т.е. това си беше струва ми се самата тя!!! Cool Laughing Но ... този очеваден факт ще го оставя без коментар поради разбираеми причини ... сори.

Относно уменията на Ивелина, т.е. "момичето от Пловдив" (това определение ми напомня за нейното "потайно" минало!) мнение може да даде само и единствено човек, който не участва в "екипа й" (казах ли ви, че си го е купила тя този екип?! Cool )!!! Поне така се изрази "мила68" ... че е от нейния екип, този на "момичето от Пловдив" ... Cool

Мнение може да даде човек, който е абсолютно независим от този същият, дето манипулира изцяло истината така, щото да изпълзи от небитието това "велико дарование №1".

Кой всъщност класифицира?! Този, който е заслепен. Кой всъщност и категоризира?! Този, който е незнаещ, неможеш, неук и ... абсолютно невеж.

Защо питам се аз това "велико дарование" не отиде да бъде изследвано на един - ако щете най-простичък ехограф - за да се види с точност какво става с мозъчето й по време на работа във фаза на ясновидство???!!!

Защото току-виж специалистите са й открили някое тихичко огнище - най-малкото - на епи-симтоматика с птимали.

За сега на отчет в България се водят само 3 ясновидки, на които са били правени такива изследвания - Ванга, Кочовска и на мен.

Някой тук ми говори за забрава или нещо подобно.

Та ... така наречената "мила68" изобщо и не знае или дори не подозира, че аз не се натискам да ме помнят.

Всъщност ... кой трябва да ме помни фактически, за да не "тъна в забрава" според думите й???!!! Sad

Дали някой "мила моя", "мила68" помни Ванга или пък Кочовска???!!!

Точно никой.


Ако някой ги помнеше, то нито Ванга щеше да умре самотна и изоставена в болницата, нито пък Вера Кочовска щеше да тъне в мизерия и забрава, гниеща в миязми и отчаяние в леглото си.

Единственото, което правят с тях е рекламен-вятър чрез имената им, защото са популярни и доказани, защото носят добри дивиденти и пълнят яко джобовете на тия, които се ползват от тях.

А аз не позволявам това да се прави с моето име, поради което и търпя хулите и нападките на най-различни мошеници и измамници, които непрекъснато протягат користните си намерения към него.

Днес дори се натъкнах на една друга такава "велика феноменка №1", дето е покрита отгоре до долу с всякакви документи и дипломи изпълнени с "ефтини" рекламни клишета, която хулеше Вера Кочовска и възвеличаваше Вяра Точева от Пловдивския институт по биоенерготерапия ... един отдавна закрит институт с доста мрачно минало, в който също съм била на посещения.

На времето там заведе един от най-видните политически функционери в България, института беше съвсем нов и още не беше дори легитимен, той си остана такъв до собствения си край ... аз и в него също съм изследвана.

Този институт обаче свърши много безславно поради редица нарушения и вътрешни манипулации и всички документи, които са издадени от него не се считат за валидни!!! ...какво да говоря, много знам и много съм видяла в сферата на "българския окултизъм", но наистина вече не ми се говори за подобни неща. Shocked

Вера Кочовска още не си е отишла от този свят и те взеха да я погребват!!! И да я наследяват ... и да я съдят, и да си изсмукват от пръстите небивалици невъзможни.

Та ... от такива подобни ли трябва да бъда запомнена, обичана, уважавана и държана на пиедистал?! Shocked Sad Благодаря, не искам.

Забравете ... предпочитам да си "кютам" тихо и кротко в някоя цветна градинка, в някоя селска махала, в някоя селска къщичка ... в дън гори тилилейски ...

Жалкото е обаче, че когато заема подобна позиция, тогава всички "нуждаещи се" невежи мързеливци ще изплават от дъното на ада и ще ме извадят от медитативен транс, за да ме попитам за пореден път кой любовник от четиримата, с които са се сдобили наведнъж, да изберат като по-перспективен!

Ето ... затова не искам нито славата, нито помненето, което се поражда от невежеството ... сори. Това е моето мъдро мнение и заключение ... толкоз.

Те, добрините, не се помнят от "добрите и нуждаещи" се хора. Тези хора помнят само едно - кой какво зло им е причинил - и нищо повече, нищо друго. Те никога не търсят причините за страданията си в себе си. На тях им е виновна цялата Вселена ...

Лично аз не бих желала дори да си имам работа с подобни егоисти.

Тях с най-голямо удоволствие ще ги отстъпя на "великото дарование №1 - момичето от Пловдив" и нека тя да ги приеме с благодарност, защото те ще й донесат точно онова, което заслужава, тъй като сходното привлича сходното.

С удоволствие ще ги насоча лично аз към нея, за да си научат взаимно кармичните уроци - те тяхните, а тя нейните.

И именно това ще бъде начина - ако изобщо "момичето №1 от Пловдив" прозре нещичко от тези кармични уроци - та това ще бъде начина най-точно и правилно да "вкуси собствената си платена победа" като № 1!!!

Сетих се нещо - какво е това просташко номериране?!

Хитлер в концлагерите е номерирал така концлагеристите ... не бих желала да бъда включвана в такива "концлагеристки списъци", още повече пък на челно място!!!

Я нека си кротувам тук - във форумите. Razz Wink Cool Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 05, 2008 1:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Връщам се към тази тема, макар, че има връзка с една по-актуална по-горе, защотото снощи видях по тв реклама на ясновидката, за която идеше реч в горните постове /призьорката от тв-състезанието за ясновидци/ - "Изпрати SMS на номер еди-кой си, трите имена и рождените дати и въпрос и ще получите прогноза..." или нещо такова. Много лесен начин бил да си решите проблемите - питайте и ще получите отговор на SMS. Интересно, ами ако не уцели с отговора?...Rolling Eyes

Те такива SMS-и си имаше отпреди и за "Изневерява ли ми гаджето" /рекламният клип е доста забавен/, "Подходящи ли сме един за друг" и пр. Laughing



_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 05, 2008 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да и аз я видях тази реклама !

Споредм мен тя даже не им отговаря лично ,а си има готови отговори.Да не е луда да почне да отговаря на всичките изпратени смс-и ?!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 06, 2008 11:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз не съм видяла това! Ами нали не гледам телевизия ...

Ама тя, че не е с всичкия си е ясно, това го твърди със сигурност едното от гаджетата й ...

Луди и безумни са тези, които се ползват от "ясновидските й услуги" на "ясновидка №1 на България ..." ............

Такова "величие", а праска "ясновидството" си по SMS-и! Можете ли да си представите само ...?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov