НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 10:25 am Вижте мненията без отговор
ЯСНОВИДЦИТЕ НА БТВ - ШОУ ИЛИ .. ИСТИНА ЗА ЛЪЖАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 28, 2008 9:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хм ... в случая става въпрос дори да не вярвате и на очите си - особено когато гледате телевизия!!! Confused

Известните нам сетивни органи - очи, уши, кожа, език, нос - на днешно време се използват именно за да бъдем мамени.

Това е така, защото всичко материално е илюзия, а тя винаги ни мами!!! Rolling Eyes

Най-добре ще бъде да се научите да се доверявате на вътрешните си невидими възприятия!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Апр 02, 2008 7:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 29, 2008 11:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

да, Smile трябва да разбием илюзиите си като вярваме на невидимия вътрешен глас, който ни направлява във всичко
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
avb




Регистриран на: 11 Авг 2007
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 29, 2008 3:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз трябва да ви кажа,че след като изгледах това предаване,след това получих силно главоболие,което не знам конкретно на какво се дължеше.....Предполагам защото от повечето от тях струеше негативизъм....Понякога се чувствам така когато попадна в ситуация когато някои хора (все недоволни от живота) ми се оплакват в продължение на часове. Тогава ме боли главата по същия начин Crying or Very sad
Така се почувствах след като изгледах първия брой. Да не говорим за хората, които използваха всякакви "спиритични атрибути" за да видят какво има зад паравана и картите на Кубрат Томов Shocked
но все пак мисля,че сред бодлите имаше и няколко рози, заради които се струваше да се доизгледа това предаване Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 29, 2008 3:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По принцип аз забелязах ,че в някой моменти нещата са прекалено преиграни !
От където пък си мисля,че имат за цел да внушат на зрителя колко е мистериозно всичко около "Ясновидците" ... музиката,светлината .... просто ефектите са прекалено преувеличени !
За това може лесно да се излъжем и да си внушим разни неща,но аз също се почувствах като теб,мен обаче не ме болеше глава ,а от двете страни на носа ,в горната му част .
Случвало ми се е няколко пъти ,веднъж от които преглеждах вестник "В-ка" и погледнах обявата на една "ясновидка " наследница Wink

Съгласна съм с това,което казваш,че повечето то учасниците бяха много отрицателно настроени към всичко около тях и това също е обяснение !

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 29, 2008 7:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По-забавно-хумористично предаване не бях гледала скоро. И забележете: всички отпаднали имаха "разумни" обяснения. Във всеки случай едва ли някой от 10-те участници ще си помисли да работи нещо друго след шоуто, толкова ще се прославят. Mr. Green
И как няма да са шарлатани /поне половината от тях/ - нали това беше кастинг все пак. Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 31, 2008 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

avb написа:
Аз трябва да ви кажа,че след като изгледах това предаване,след това получих силно главоболие,което не знам конкретно на какво се дължеше.....Предполагам защото от повечето от тях струеше негативизъм....


Негативизъм ли казваш, avb?!

Защото цялото предаване просто си е един жесток вампиризъм и ... парекселанс чиста демонстрация на пси-обработка на подсъзнателно равнище!

Е, няма начин да не те заболи в такъв случай главата!!!


avb написа:
... но все пак мисля,че сред бодлите имаше и няколко рози, заради които се струваше да се доизгледа това предаване Wink


Е, не мога да си изкривя душата - имаше само две "розички" - момичето от с. Иваново, Русенско и момчето от Пловдив, което имаше съновидения, не онова дето беше "обсебено от зли сили" ... Razz Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Таис




Регистриран на: 16 Яну 2008
Мнения: 5
Местожителство: Атина
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 01, 2008 8:44 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А вярно ли е, маг Селена, че т.нар. ясновидка Звездна била личната гадателка на президеншата и на една от министрите в сегашния кабинет? Пишеше го в пресата?!

Аз останах с впечатлението, че тя бе една от първите, която даде грешен отговор на поставените задачи. Нямаше и 50% познаваемост...

_________________
Heliaine !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 01, 2008 11:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имах възможността да наблюдавам как "работи ясновидката Звездна" още преди 7-8 год., а я познавам (опазил ме Бог - не лично, защото тя е по-велика и от Бога, и не обръща в никакъв случай внимание на такива грозни и простъсмъртни хора като мен!!!).

Тогава инж. Стефка Балджиева, която рисува астрална живопис, и която познавам още от 1991 год. от пратическите си занятия, тествания и изпитания във фирмата "Потенциал- М", издаваше сп. "Лечебник" в списването, на което участвахме и двамата с маг Живин.

По онова време г-жа Ст. Балджиева направи едно голямо светско мероприятие ...

Та тогава аз и "ясновидката Звездна" бяхме поканени да бъдем в услуга на всички присъстващи, които имаха нужда от нашата помощ. Естествено заплащане нямаше, защото това беше все пак благотвирително мероприятие!

Мен ме "грабнаха" като топъл хляб и по едно време са задъхах от хора, които ме бяха заобиколили в кръг и непрекъснато ми задаваха какви ли не въпроси, и от какво ли не естество.

И колкото повече им отговарях, хората ставаха все повече, и повече.

Тогава погледнах да видя какво става с въпросната "ясновидка Звездна"?!

Ами честно да ви кажа тя си се сваляше в един ъгъл с някакъв мъж, който преди това дойде при мен и ми зададе въпроси относно психитронното въздействие.

Свалките на "ясновидката Звездна" продължиха през всичките 9 часа! Толкова поне стоях аз на това мероприятие - никой друг човек дори и не се доближи до нея даже да я погледне, а камо ли да й зададе някакъв въпрос.

Лично за мен тази "феноменка" явно е феноменка в една по-друга област, която граничи с едно заболяване следствие на друго такова.

И за да не бъда голословна ви представям възможността сами да прочете за какво иде реч все пак ...


ПОЛЮБУВАЙТЕ Й СЕ ...

ЕТО Я И ТУК ...

И ТУК ...

КАКТО И ТУК

Цитат:
ВРАЧКАТА НА ПРЕЗИДЕНТШАТА ИЗГОНЕНА ОТ "ЯСНОВИДЦИ"

Новото риалити шоу в българския ефир, „Ясновидците", се сдоби със скандална слава още от първия си епизод. Вярващите зрители са недоволни, че се дава сцена на врачки и баячки по време на Великия пост, а другите са възмутени от избора на участници. Сред тях няма нито едно известно име.

Събраните са непознати на аудиторията и никога не се изявявали като ясновидци или лечители. На кастинга имаше само едно известно име - Звездна. Тя е по-известна като ясновидката на политическия елит. Сред популярните й клиенти са президентшата Зорка Първанова и социалната министърка Емилия Масларова.

Тя обаче отпадна още на кастинга, защото според продуцентите не може да докаже способностите си. Самата Звездна е категорична, че са й скроили номер, за да си направят реклама на неин гръб.

Тя е убедена, че нарочно са й задали неправилни въпроси, за да не се справи с поставената задача. Тя трябваше да разгадае какво се крие зад параван и й позволиха да използва само едно изречение, а зад паравана имаше много повече предмети.

„Събрали са хора без опит, които само сънуват, че имат способности. Сред тях има и черни магьосници, които са опасни за зрителите", категорична е Звездна.

Ясновидката на политиците е категорична, че участниците още не са готови да помагат на хората. „Едно е да различиш кръг от квадрат, друго е да решаваш съдбата на хората, че и на държавата. От 20 години насам аз прогнозирам кой ще спечели изборите и с колко", обяснява Звездна.

Ясновидката, чието истинско име е Жоржета, дори работеше в Министерството на социалните грижи и заради нея уволниха зам.-министъра Явор Димитров.

kliuki.net


Съзерцавайки фотографията на "ясновидката Звездна", ако поне сте настина малко по-прозорливи, сами ще забележите, че тази дама е болна и то много сериозно, но ... няма да й поставям лично аз диагнозата, защото явно това са го сторили някои други хора преди мен, само дето болшинството от тълпата не знаят за това нещо ... сори!

Всъщност още малко инфо за "ясновидката Звездна" можете да намерите и ето ТУК на тази старница, малко по-долу ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Апр 01, 2008 11:51 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 01, 2008 11:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А за цялата истина на риалити шоуто "Ясновидци" ще можете да прочетете в "Публикации" -те на сайта ни към края на тази седмица ...

И във връзка с това ще ви дам едно цитатче, взето от по-горния ми пост за "ясновидката Звездна"


Цитат:
Тя обаче отпадна още на кастинга, защото според продуцентите не може да докаже способностите си. Самата Звездна е категорична, че са й скроили номер, за да си направят реклама на неин гръб.


Обърнете по-особено внимание на цитатчето!!! Това, че Звездна няма способности е видно, а и това, че са я взели за пълнеж и фон на самото риалити шоу - още повече! Не мислите ли?!

А какво ли пък се крие зад израза й
Цитат:
да си направят реклама на неин гръб
???!!!

Не ви ли навява на мисълта, че май някой щедро си е плащал само и само за да присъства в риалити шоуто "Ясновидци", което изобщо не е престиж, а пълна излагация?!

Всъщност ... видно е и друго!!! Няма лоша реклама, както сами се убеждаваме "ясновидката Звездна" е В "лъчите на прожекторите" и има голям интерес към особата й.

А това води при нея клиенти - все пак!

Така, че твърдението й "за сметка на нейн гръб" е абсолютно несъстоятелно - поне според мен.







Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Апр 01, 2008 12:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 01, 2008 12:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А ето ви отзвуци и за "маг Сибила" ... завалийката ... ЧЕТЕТЕ ТУК

А ето, че е видно как лошата реклама си е просто една достатъчно и то прекалено даже, печеливша реклама за набедените "феномени" ... пара да пада, паррррррааааа ... ЧЕТЕТЕ ТУК И ПО-НАДОЛУ ...

Ето ви и още ПРОИЗВОДСТВО НА "ФЕНОМЕНИ

Та дори и ТУК можете да прочетете за "маг Сибила" ... "важното е производството на "феномени да тече" ... Confused

ТОВА ПЪК ТУК е малка шегичка с нея, но отново си е една скрита реклама, нищо повече ... четете и се е учете ... как в България се нарои всякаква измет наречена "феномени"!!!! Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 01, 2008 12:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тази вечер май ще има продължение на шоуто "Ясновидци" - ще видим какво ще стане. Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 01, 2008 3:19 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ??? ??????????
Отговорете с цитат

Искам да споделя мнението си за екстрасенсите и посещенията при тях. Ходила съм един път при екстрасенс - скромен човек, живеещ в малко село, неизвестен за мнозина.Случайно бяхме наблизо и една жена поиска да отиде, та всички вкупом влязохме за по един сеанс.
Сега като се сетя малко се срамувам, че там ходеха болни и изпаднали в трудност хора, а ние влязохме от любопитство.
Посрещна ме спокоен човек с обикновена външност, но проницателни и разбиращи очи. Аз лично нямах особени проблеми, питах за деца, роднини и бъдеща работа. Това, което ми каза човекът през годините внимателно проследих и беше объркал само името на майка ми с това на сестра и - всичко друго се случи, така както го каза.
Когато го попитах колко струва визитата той отговори: "Каквото пожелаете, оставете в кутийката на шкафа". Дори не пожела да каже думата пари и не пожела да ги пипне. Така беше и с всички други от групата. Доколкото знам хората са доволни, отблагодаряват му се и му помагат и с труд, защото живее сам.
Направи ми впечатление етиката на този човек. На жената от нашата група бяха влезли в дома, бяха и откраднали вещи, тя се съмняваше в някого и искаше да знае кой е. Човекът и казал, че знае името на крадецът, но няма да и го каже, тъй като това ще доведе до по- голямо зло, а вещите вече са продадени в друг град.
Затова искам да кажа, че има екстрасенси и екстрасенси. Има святи хора, призвани да помагат на себеподобните, има и чисти мошеници.
Въпросните персони, посочени от Маг Селена съм виждала по медиите, но никога не бих им доверила проблема си, тъй като според мен нямат излъчването на "Лечители", а по скоро обратното. Много са важни очите на човека - какво казва с тях. А в техните очи се вижда суета, надменност и нарцисизъм.
Впрочем мисля, че не трябва за щяло и нещяло да се ходи при екстрасенси, повечето проблеми са в нас самите. Приемам, че само при здравословни проблеми е допустимо да се съветваме с висшите сили и много внимателно трябва да подхождоме към този въпрос.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 02, 2008 5:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бях ви обещала, че в края на тази седмица някъде, ще ви кача едно материалче относно "забулените мистерии" на риалити шоуто "Ясновидци".

Днес ми съобщиха, че е излязло вече в днешния брой на в-к "Шоу" и аз ви го предоставям най-любезно.


СЕНЗАЦИОННИ РАЗКРИТИЯ: КАКВО СЕ КРИЕ ЗАД ПАРАВАНА НА ШОУТО„ЯСНОВИДЦИ“

Ще започна с една мъдрост, а може би правило?! „Не всичко е такова, каквото изглежда на пръв поглед.“ Какво искам да кажа с тези думи ли?! Ами да речем, че под измамния златен варак винаги се крие много грозно гледка. За каква грозна гледка ви намеквам ли, драги читатели?! За истинската и за истината, която винаги е била повод за войни и убийства, независимо от какво естество са те и с кого, защото тя, истината не е удобна на никого. За коя по-точно истина става въпрос ли?! Ще ви кажа.

Тъжна история! Откъде ли започва тя всъщност?! Може би от човешкото неведение и заблуди, които не позволяват на дадения индивид да види по далеч от носа си, да прозре истината такава каквато е?! А може би пък от собственото нежелание и нехайство на същият да излезе от заслеплението си, само защото така му е по-удобно?! А може би за всичкото това наведнъж.

Гледаме реклами и дълбоко се впечатляваме и влияем от тях. Но запитал ли се е някой от вас, уважаеми читатели, какво се крие зад тяхното красиво лустро?! Ще ви кажа.

Измама и подвеждаща информация

чрез които се трупат в повечето случаи несметни богатства за ваша сметка, т.е. самите вие позволявате това да стане, защото търсите рекламираните стоки, вместо да си направите труда да стигнете до истината какво точно ви е необходимо в дадена ситуация и кой би могъл да ви помогне в нея. Това не се отнася само до красивите дрехи, това не се отнася до вълшебствата на козметичните препарати, нито до чудодейните свойства на най-различни лечебни елексири, нито пък до апетитната храна, която си купувате под пси-въздействието на агресивни и лъскави рекламни клишета. Това се отнася и до

пласирането на хора, наречени „феномени“

в което участвате най-активно и лично вие, уважаеми читатели, по собствено желание, по собствен избор. Защо мисля така ли?! И това ще ви кажа.

В понеделник, 24.03.2008 год. много рано сутринта ме събуди продължителния звън на телефона. Обаждаше ми се разтревожен женски глас, но дамата така и не се представи коя е, каза само че е една от участничките в кастинга за шоуто „Ясновидци“ по БТВ. Гласът й трепереше, тя плачеше. Ето какво ми каза анонимната дама: „Г-жо Селена, извинете, че Ви безпокоя толкова рано, но мира няма душата ми, трябва да Ви кажа какво се случи с мен на всяка цена, защото утре е деня, в който ще излъчат по БТВ шоуто за „Ясновидци“. Моля Ви, изслушайте ме, не ми затваряйте телефона, само на Вас вярвам вече...“. Изслушах внимателно дамата. Тя ми разказа как са я придърпали организаторите на шоуто и как са й обещали приток на клиенти поради това, че щели да я направят изключително популярна, звезда №1 в окултното поприще или поне ще бъде в най-известната и познаваща „ясновидска тройка“ на България, обещали й световна известност, слава и ... печалба на пари. Тя се полакомила и отишла на кастинга, но ... там вече я чакало нещо много неприятно. Набързо влезнала в

„черните“ списъци на организаторите,

които настойчиво й поискали няколко хилядарки, според нейните думи, за участието в шоуто. Обяснили й тихичко, така на ушенце, че верните отговори на „изпитателните тестове“ предварително щели да й бъдат съобщени срещу евентуалната няколко хилядаркова сумичка. Анонимната дама се позамислила, но след като установила, че няма откъде да се сдобие с няколкото хилядарки, заявила, че ще изпробва силите си и без да заплаща за разкриването на верните отговори. И естествено още на първият тур била декласирана. Сега уважаеми читатели, може би сте по-наясно как някои „феноменални величия“ се сдобиват с ясновидски способности или други такива подобни окултни дарби.

Снощи, на 25.03.2008 год., си позволих да си изгубя времето пред телевизионния екран, като проследих много внимателно въпросното телевизионно шоу „Ясновидци“. По принцип аз не гледам телевизия, защото тя е фактор, който промива мозъка на човека до пълно безумие. Тогава защо гледах това предаване ли?! Ами защото все пак бих могла евентуално да се ориентирам в тамошната обстановка и да се убедя дали не ме лъже въпросната анонимна дама за онова, което ми разказа по телефона. Освен това лично аз пред потребители от форума на нашият сайт направих ясновидска прогноза как точно ще протече въпросното шоу „Ясновидци“, тъй като те ме попитаха защо не участваме и ние двамата с маг Живин в него?! Разясних им и какво всъщност представляват подобни предавания, т.е. как изглеждат на телевизионния екран и

какви задкулисни игри се вихрят зад него?!

Исках просто да се уверя все пак дали нещата се развиват в духа на ясновидската ми прогноза. Любопитно, нали?! Оказа се, че да, наистина за сега сценария тече така, както го прогнозирах. Какво всъщност се крие зад „телевизионния параван“?!

Предаването от самото начало течеше много изкуствено, като предварително нагласено. И въпреки, че изглеждаше много правдиво и истинско, така щото да се поддържа и наелекрезира психичното напрежението и зрителски интерес докрай, за да се види кой е познал и кой не е?! Трябва да ви кажа, че то беше стриктно премерено, контролирано и с добре изрязани кадри. Й тъй като съм се занимавала известно време с монтаж на филми не ми беше никак трудно да забележа това нещо, за обикновения зрител може би ще е по- трудничко да го стори, разбира се. Погледнато през неговите очи предаването би могло да изглежда на висота, което е и целта на всеки един изкусен манипулатор. Но какво се криеше зад тази красива феерия от млади „феномени“?! Кой иска нещата да изглеждат такива, каквито са представяни на невиждащия и неразбиращ нищичко зрител зад „паравана“ на телевизионните задкулисни игри?! И откъде ли им е "изтекла информацията" на "великите сценаристи" на това „забавно шоу“,

целящо само едно-единствено нещо – голяма печалба за всички в схемата!

За да се печели от окултизъм на днешно време вече се разчита на млади и „надеждни феномени“, които са твърде безкомпромисни, хладнокръвни и абсолютно безмилостни спрямо жертвите си, чрез които се сдобиват с всякакъв вид материални блага, а още повече с пари. Подобен род „феномени“ са достатъчно гъвкави и изключително приспособими за да успеят да създадат с потребителския си ум измамни илюзии за хората с цел да се лансират и рекламират по масмедиите. Те са издържливи, находчиви и невероятно убедителни в правотата на лъжливите си слова, така щото всеки страдащ човек

да се закачи за нарочните им манипулаторски психо-куки.

Същият процес наблюдавах и в „Ясновидци“, нищо ново под небето. Но къде оставих позастарелите и още по-остарели участници „ясновидци и ясновидки“ във въпросното предаване?! Впрочем те са само фон, те са само едни подставени „клакьори“ за ефектните „феноменални“ демонстрации на младите и „надеждни ясновидки и ясновидци“ - нищо повече! Така е поне според думите на анонимната дама, която ми се обади по телефона рано сутринта в понеделник и разплакана, и хлипаща ме помоли да ви разкажа за целият този фарс, умело

режисиран от ловки пси-манипулатори,

способни единствено на големи измами, чрез които те самите не само се изхранват, ами облагодетелстват и най-вече забогатяват... Според разказа на анонимната декласирана дама, „повечето от класиралите се за участие в шоуто - с изключение (може би!) само на Вера от с. Иваново, Русенско и момчето от Пловдив - са откупили участието си, а останалите просто са платени статисти за фон на това „окултното произведение“.

Във вторник вечерта останах дълбоко изненадана от завидните„феноменални умения“ на младата блондинка Ивелина Христова, която познавах задочно от един окултен вестник, в списването на който участвахме заедно. Впоследствие лично аз съм тествах способностите на това младо момиче, което (уви!!!) не позна абсолютно нищо ... съжалявам, но момичето наистина не позна нищичко. За едното нещастие познавам лично и някои от участниците в шоуто „Ясновидци“ доста добре и доста добре съм информирана за „ясновидските им „способности“, т.е. била съм свидетел на техните окултни „подвизи“. Така например познавам небезизвестната и достатъчно публично, и политически скандална Жоржета Георгиева – Звездна, която, в предаването наистина показа „на какво е способна“. Познавам и така наречения „Сив маг“ Емил Илиев, който не е ясновидец, а е чисто и просто радиестезист. Сблъсквала съм се с бруталността и цинизма на Димитрина Григорова Митова не само в личния ни форум. Дори в самото предаване, тя се представя като „маг Сибила с 34-та степен бяла жрица, гуру с постоянен достъп до Шамбала!?!?“ и ... честно да си призная се срамувам от факта, че ги познавам, затова се и дистанцирам от подобни „колеги-феномени“.

Ще ме попитате навярно откъде са се сдобили с тези няколко хилядарки споменати в твърденията на анонимната дама. От неведението и лековерието на наивниците, които прибягват до „ясновидските им и магически услуги“.

Всъщност леко ще ви намекна, че съм стояла не един път зад „телевизионният параван“ откъдето знам и доста пикантерии от „телевизионната кухня“, която произвежда „окултни звезди“ на конвейр. Заплатиш ли за участието - вече си звездата на телевизионния екран! Убеждават участника, че коментарите за него остават години напред във времето, че става много известен/на и е в "лъчите на прожекторите" за много дълъг период време ...

и печели пари, и печели пари, и печели

първо за своя "сценарист", второ за своя "режисьор", трето за за своя работодател, четвърто - за самия себе си.

Има и още един вид телевизионни предавания с „феномени“, които макар и поизтъркани все още носят добри печалби. Това са предаванията в стил „Канал 2001“. На режисьорите и организаторите в подобни „окултни спектакли“ им трябват „мюрета“, т.е. иначе казано примамка – доказали се феномени, които да привличат с присъствието си набедените, новоизлюпени и самозвани поредни „величия“, които носят реалните печалби за продуцентите на предаването.

Неведнъж лично аз, както и маг Живин, сме били канени за всякакви подобни „успешни и печеливши телевизионни формати“ именно като

„телевизионни мюрета“.

Но твърдо сме отказвали и отказваме участията си в подобни безплодни телевизионни „месомелачки“, основаващи се на принципа „днес даваш нещо, за да участваш, утре продаваш славата си десеторно“.

Всъщност кой и как манипулира общественото мнение и създава мними "феномени", кой и как използва с користни цели наистина даровити хора за сдобиване с несметни богатства, кой и как създава „окултни машини за печелене на пари"???!!! Уважаеми читатели, оставям ви в дълбок размисъл, защото предполагам и сами вече сте стигнали до истинското прозрение даващо отговор на тези въпроси. Успех и ... приятно забавление с "Ясновидци"!

МАГ СЕЛЕНА

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 02, 2008 5:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма да коментирам , но много се радвам ,че сте написали всичко това и най-после сте казали истината за така наречените "феномени " !

Вярвам,че много читатели ще спрат поглед на статията на Маг Селена и ще помислят върху думите й !

Благодаря Селена ! Smile

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 02, 2008 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моля, сладко Дидоче ... Razz Wink

Всъщност тук искам да кажа нещичко на потребители, който не са в течение с историята на Диди.

Тя беше едно от откритията на тази корумпирана и порочна окултна система, от която Диди пострада страшно много.

Слава Богу, че дойде при нас, за да й помогнем.

Тя вече е наясно със себе си, съвзе се, лекува се и изгражда живота и съдбата си по собствената си воля и избор.

Тя също има ясновидска дарба, така както я има и Вера от с. Иваново, Русенско.

Дано и с Вера не се случи това, което се случи с Диди!
Sad Crying or Very sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov