НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 4:07 pm Вижте мненията без отговор
ЯСНОВИДЦИТЕ НА БТВ - ШОУ ИЛИ .. ИСТИНА ЗА ЛЪЖАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 25, 2008 11:07 pm
МнениеЗаглавие : ??????????? ?? ??? - ??? ??? .. ?????? ?? ??????
Отговорете с цитат

Повечето от тях като участници в излъчваното шоу "Ясновидци" на БТВ ги познавам лично.

А да не говорим, че и вие уважаеми потребители ги познавате пък като наши "гости" във форума като небезизвестната "велика Сибила" например ... Razz Wink Laughing

Лично аз съм очарована от 18 годишната Вера и дълбоко изненадана от Ивелина Христова!

Но ... нашата бивша гостенка от нашия форум Димитрина Григорова Митова или така наречената маг Сибила
- маг Сибила е 34-та степен бяла жрица, гуру с постоянен достъп до Шамбала!!!??? Shocked Shocked Shocked -
направо ме разтресе от смях и после пък от пълна покруса и ... погнуса ...

Дълбоко изненадана съм от Ивелина Христова, защото когато лично аз я подложих на един съвсем обикновен тест тя не позна абсолютно нищо, ... съжалявам, но момичето наистина не позна нищичко ... Confused Rolling Eyes Това говори вече твърде много за "ясновидските й способности" ... защото не може извън терена на "телевизионния параван" да не познаваш и обратното - зад него да си надарен с ясновидски способности.

Това вече говори чисто и просто за явна манипулация ...

Според мен добър ясновидец може да стане и момчето от Пловдив, забравих му името ... както и онази скандална, но умна дама дето сгреши само един-единствен път при упражненията с картите на Зенер.

Останалите участници са вяли и несигурни хора, със способности които не могат да контролират.

И нека да поясня нещо.

Радиестезията не е никакво ясновидство. Тя е нещо абсолютно различно от ясновидството, защото при нея се работи на съвсем други принципи.

Радиестезията се извършва чрез непосредствен свидетел регистриран от даден уред - било то махало или багета.

А ясновидството е чисто и пряко - то се извършва единствено чрез мозъчните вълни и нищо друго.

Ако някой човек "изтегля" информация от даден предмет, то нека бъдем също наясно - това не е ясновидство. Това се нарича психометрия!

Така, че сега за сега в шоуто "Ясновидци" като такива и то добри, се очертават само 2-3 човека:

1. Вера - на 18 г., от с.Иваново, Русенско
2. Момчето от Пловдив (не си спомням името му)
3. И скандалната дама дето почти не греши в попаденията си (ама то никъде няма 100% точни попадения!)

Съжалявам за Ивелина Христова, въпреки че се представи много добре в предаването, тя не ми позна лично на мен абсолютно нищо, което говори, че тя се влияе от хората - от тяхното емоционално състояние, титли, популярност, финансово положение и т.н, и може така да сгреши, че да обърка животеца на доста хора един път и завинаги.

А ясновидеца трябва да е просто непогрешим, сори!

Така, че нещата в шоуто "Ясовидци" като понятия и терминология са абсолютно объркани, което ги прави твърде несъстоятелни от тази гледна точка.

Ще кажете защо аз не се явих в това шоу?!

Отговора ми е много прост: защото още през 1991 год. при обучението си в Асоцияция "Феномени" минах през всичките тези изпитания до едно-едничко съвсем успешно. Но времената бяха други - много по-сурови, пък и комисията, която ни оценяваше - също.

Та никак дори и не мисля да се кандидатирам в който и да било "тур" по-нататък, само и само за да блесна във великолепието си на сияйно-омайна ясновидка №1 на България! Това за мен е без значение ...

Само като си помисля, че Астор ще трябва да ме оценява просто ми идва на мига да избягам в дън гори тилилейски от погнуса. Познавам го много добре пък и съм имала сблъсък с негов в "Сблъсък" по БТВ ...

Не бих се доверила и на Кубрат Томов, който познавам много добре и лично., но просто от едната етичност ще си спестя думичките за него.

Вижте ... добро впечатление ми направи психоложката на журито! Слънчева и духовно чиста жена. С нея бих работила години наред.

Ами това са накратко моите впечатления от шоуто "Ясновидци" на БТВ

Предлагам да продължим да следим предаването и съответно да правим коментари относно уменията на участниците, както и терминологията свързана с уменията им, както и всичкото онова, което ви интересува относно "Ясновидци" на БТВ

Очаквам вашите мнения, въпроси и ... препоръки.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Авг 20, 2008 11:42 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 25, 2008 11:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Астор не е никакъв маг, а само един фокусник-илюзионист. Фокусите с носни кърпички и шалчета са едно, а окултното /т.е. магическото/ въздействие съвсем друго.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 12:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз го изпуснах ,но хвана ли го по БТВ няма да пропусна да коментирам !
Много ще ми е интересно да видя за какво става на въпрос !

От журито чувам познати имена , дори и Кубрат Томов ... Confused

Хайде коментара ще го оставя за утре ,за да добия по добра представа !

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 4:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Намерих предаването в Интернет и го прегледах няколко пъти!

Ще си позволя да ги коментирам , моля да не ми се обижда никой ,това е мое мнение !
Съжалявам ако е крайно !

Първата беше Ж.Георгиева :
Не ми направи добро впечатление , не говореше ясно ... Първо казва ,че всеки е роден с "дарба" и способности,а след това казва "Ние сме нормални хора,като другите ,но надарени с малко по-друга духовна чувствителност " Нейното изказване сякаш е малко противоречиво !
Струва ми се че тя е открила способностите си ,но сякаш не знае как точно да ги използва !
За това и даде доста грешни отговори !

Имаше една жена,която разказа че мъжа й е починал и от тогава получаването на информацията било по лесно!
Малко ме съмнява мъжа й да и е казал ,че тя ще участва в ТВ предаване и че ще стане световно известна ... Може би става въпрос за нещо по-различно от контакт с мъжа й!

Снежана ми хареса и ми направи впечатление !Тя беше уверена и сигурна в това,което казва .

Много силно впечатление ми направи 18ет годишното момиче ,Вера!
Нямам какво да я коментирам ,то се вижда ... Много се радвам ,че има деца които са успели да запазят тези си способности и имат смелостта да ги покажат !
Те разказа и доста интересна случка ,изглежда скромна и малко свита !
Харесвам я!

Етооо яяя и нея най-големия фен на предаването ... СИБИЛААА !
Първо ми направи впечатление как говори ,сякаш го е научила наизуст.Второ лошо впечатление ми направи ,че говори непрекъснато за красиви мъже ,малко не и отива нито на възрастта ,нито пък се намира на правилното място ... Ако беше толкова извисена ,нямаше да обръща толкова голямо внимание на красивите мъже !
Колко пъти сме обсъждали егото и суетата Smile)) А тя е толковаа суетна,ако ме разбирате ... Smile

Следващия е Стефан Енев !
Тоя човек не че е предвестител на злото ,а просто е толкова негативно настроен към живота ,че е нормално да "предвещава" само лоши неща!
Много лошо ,защото според мен той наистина притежава сила някаква,но с това негативно мислене ... и доброто ще превърне в лошо!
Най-чудно ми е как може Бог да избере някой толкова мрачно настроен към всичко около себе си ???
Ако Бог наистина има своите избраници ,то той би избрал човек със свободен дух , изпълнен отвътре с мир и любов!
Това пак казвам са само мой разсъждения и мнения и не ги налагам на никой !
Бог го бил избрал да помага ,но не и да вреди ...хммм в началото каза,че не можел да контролира мисълта и погледа си,ако бил ядосан и погледнел някой ,то той или се спъвал или катастрофирал с кола ???

След това дойде ред на Петко Сурчев
Изглежда спокоен и уравновесен , харесва ми ,а и се справи успешно със задачата !

Дарина Джукерова също ми направи силно впечатление.За мен тя наистина е жена със способности !

А Николета ми е любимка ако мога така да се изразя .Има нещо в това момиче ... Бунтарка си пада малко , но ми хареса това,че тя е в това предаване за да открие себе си,за да опознае себе си по-добре !
А и се справи безпогрешно с всички задачи ! Силно съм впечатлена от нея!

Ивелина Христова също ми хареса ! Не мога да обясня подробно защо , по скоро си е някакво вътрешно чувство ! Ще видим как ще се справи по нататък!

Възрастната жена Станка Спасова лично мен ме плаши !

Лелеее аз какъв коментар му дръпнах ... Ще поспра за малко Smile

Ако домакините мислят,че мнението ми е неподходящо или изказванията ми са неправилни и некоректни към участниците в предаването ,то може да го изтрият !

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Таис




Регистриран на: 16 Яну 2008
Мнения: 5
Местожителство: Атина
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 11:40 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да си призная - и аз снощи искрено се забавлявах с предаването.

Моето скромно мнение е, че дори да се е представила добре в "Ясновидци" Вера няма да успее да "задържи" или доразвие способностите си.

Николета - смятам, че е добър телепат и нищо повече.

Дарина - след като приеме загубата, "способностите" й ще се "изпарят".

Виктория - няма достатъчен контрол над съзнанието си, не може да "разчете" вярно собстветите си "кодове" - повече от това, което показа вчера, няма да видим. Същото мога да напиша за Георги, Валентин и Павел.

Ще ми бъде любопитно да видя как се е представил Петко, въпреки мнението ви маг Селена, че той не е ясновидец, с което не мога да не се съглася - той сякаш се е научил да владее "способностите" си.


Май остана само познатия от тв екран Сив маг, макар че какъв маг е той?! Имам усещането, че е отишал "подготвен"...

Изводът - сред всички участници няма ясновидец. Има хора-телепати, а може и психометрици.

_________________
Heliaine !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 11:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Така изглеждат нещата отстрани, но ... дали са такива, каквито изглеждат, наистина, по БТВ?!

Какво всъщност се крие зад паравана?! Зад паравана на телевизонния екран в предаването "Ясновидци"?!

Кой иска нещата да изглеждат такива, каквито са представяни на невиждащия нищичко зрител зад паравана на телевизионните задкулисни игри?!

И откъде ли им е "изтекла информацията" на "великите сценаристи" на това долно и пошло шоу?!

Може би някои наистина истински ясновидци са надушили гнусните маневри на някого, който отново иска да си пълни гушата, а?!

Или те мислят, че всички са слепи за машинациите им и предварителния сценарий на шоуто "Ясновидци"?!

Или те си мислят, че приятното шумолене на книжните банкноти стигащи до поне над няколко хилядарки на "парче ясновидец/ясновидка" не се чуват и тук?!

Неееее, чуват се и още как!

Но ... за да се печели от окултизъм на днешно време вече се разчита на младата плът, която е безкомпромисна и абсолютно безмилостна, но за сметка на това пък достатъчно гъвкава за да създава измамни илюзии и ... за да може да си плати да бъде лансирана и рекламирана по масмедиите. Е, позастарелите участници са само фон на който да изпъкват "вещите" младоци - нищо повече, значи!

Та ... попълнението от "младата и свежа кръв и плът" в редиците на "феномените" е много умело режисирано от изгладнели, некадърни, мързеливи интриганти, способни единствено на големи измами, чрез които те самите не само се изхранват, ами и забогатяват неимоверно много ...

Така, че всички останали участници в шоуто - с изключение (може би!) само на Вера и момчето от Пловдив, до един са броили доста дебелички пачки пари за участието си в "Ясновидците"!!!

Колко?! Тези неща вървят изключително скъпо, така че сами преценявайте колко ... Откъде знам това ли?!

Ами леко ще ви намекна, че и аз съм участвала в подобни изпълнения преди години - цакаш си и си звездата на телевизонния екран! А днес и не само на него ... коментарите за теб остават години наред, ти ставаш много известен/на и си в "лъчите на прожектора" почти завинаги или поне за много дълго време ... и печелиш, и печелиш - първо за твоя "сценарист", второ за твоя "режисьр", трето за твоя работодател, четвърто за самия теб ...

Оооооо - не, не мислете, че за самият теб не остава нищичко! Остават хиляди и хиляди лева ...

Разказвала съм ви за Вероника Георгиева Койчева как забогатя с милиони, нали?! А и самите вие се убедихте впоследствие в истиността на думите ми!

А за да си цакат кайметата такива "младоци и старчоци", разбира се, като участниците в "Ясновидци" им трябва какво?! - ами много просто ... трябва им МЮРЕ!!!, т.е. иначе казано примамка, която да им служи за правилен ориентир, къде се цакат паричките, за да се сдибиеш със слава и още повече парички.

Та ... простете ми, аз както и маг Живин, впоследствие бивахме използвани за МЮРЕТА. Когато установихме това и започнахме да отказваме да играем в подобни гнусни игрички, и бяхме вече твърде неудобни, ни обявиха за "персони нон грата", за което само дето не бяхме линчувани публично от ръководители, участници и "колеги" къди ли и в какво ли не...

Та ... през 1997 год. едно излъчване на феномен по "Канал 2001" струваше не по-малко от 600 лв. на предаване!!!!!!!

А по Центрум груп, където лично Кубрат Томов си водеше едно негово предаване едно подобно излъчване струваше най-малко 800 лв.

Та ... кой е МЮРЕТО в случая, което примамва "феномени" чрез "авторитетното си присъствие" в шоуто "Ясновидците"?!

Ами естествено този, който евентуално ги изпитваше чрез картите на Зенер - никак не е трудно да се досетим за това, ама никак дори! Просто бъдете поне наблюдателни ... ако не друго.

Кой и как манипулира мними "феномени", кой и как използва наистина даровити хора, които изобщо и не подозират какво им гласят не само Кубрат Томов, ами и всичките онези, които се крият зад гърба му?!

Не, засега няма да прочетете имената им тук!

Сядам да понапиша някои наистина истински истини как се създават "машини за печелене на пари"???!!!

Останалото, което мога да кажа е:

Отново твърдя, че само Вера от с.Иваново може би има ясновидски способности, а на второ място до нея може да застане момчето от Пловдив.

Всичко останало е лъжа и измама за народа невеж, заблуден и прекалено глупав! Нищо повече ...

Целият този долен и измамен сценарий го прогнозирах в личното присъствие на Аудан и Кати още когато се заговори, че ще има подобно предаване по БТВ.

Повода беше въпроса им: "Ами вие защо не отидете да участвате с маг Живин?!"

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 2:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Как не се досетих ,а точно аз ли забравих?!!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 2:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Май сме се пошегували, ясно ни е, че не бихте се пуснали да участвате в такива евтини сензации - хем неволно сте минали по този път както сте разказали по-горе, хем не ви е нужно да се доказвате /пред кого всъщност?.../ Wink

Според мен участниците могат да се разделят условно на следните групи:

Такива, които наистина притежават способности, но не са ги използвали, защото след като са ги открили логично са имали някакви лични съмнения относно този факт и дали ще сда в състояние да ги развият, контролират и използват по някакъв начин. Това предаване им дава възможността да си направят нужната проверка за себе си /въпреки, че има и други начини - по-сериозни и надеждни - знаете какво има предвид - през които сте минали и вие/.

Други, които имат "бръмбари в главите си" - внушили са си, че притежават спосбности или са развили някакви други умения, но не ясновидски. Обаче много искат да ги дадат по тв и да сде прочуят. Напоследък с многото реалити и др.подобни шоута и конкурси сме свидетели как българинът е пощурял да се явявва на всякакви кастинги и да демонстрира налични или отсъстващи способности, без да си дава сметка как изглежда отстрани - понякога стигайки и до много комични ситуации и самоизлагация, за радост на любителите на зрелища. Няма да си кривя душата - и аз съм от тези, дето се забавляват от сърце понякога с подобни изцепки. Знам, че не е хубаво да се смееш на чужд гръб, но пък след като обектът на присмех сам се е предоставил на милионна аудитория пред цяла България заради няколко минутна "слава" - ами това си е за негова сметка. А ако не бъде "оценен по достойнство" от разните журита дори се сърди, обижда и прави сцени публично. Трагикомичното тук е, че дори не го и осъзнава и се смята за "звезда", но вината не е само негова, а на медиите и зрителите.
Това до тук са разсъждения за друга тема, ще вметна само, че наскоро попаднах на една полусериозна-полуиронична и саркастична статия във в."24 часа", как за тези масови прояви на нашенеца били "виновни" слънчевите изригвания и магнитните бури. Laughing Razz

Третата група са вече известни от медиите "ясновидци", някои също и с "титли" - целта им е най-вече повече популяризиране и реклама за привличане на по-голяма клиентела - те са от ясни - по-ясни. Cool Тях сме ги коментирали много пъти тук. Cool

Може сигурно да се каже и още за участниците, но нека проследим и следващите предавания. Rolling Eyes


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 8:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе кой какъв е - не знам. На мен нито един не ми допадна, или пък да ме преизпълни с доверие и/или възхищение. Дори и да имат някаква дарба /което аз не мога да преценя/, като хора ми се виждат слаба ракия. Самият факт, че участват в подобно шоу, е достатъчен за мен поне за подобна оценка. Вътрешно в мен не мога да допусна човек, който има истинска дарба, да се държи по този начин. Особено ме "хвърли в оркестъра" червенокосата възрастна понапълняла дама - не и помня името. Еми тя направо си е разгонена. Все мъже са й в главата. Кави дарби, какви пет лева?! Very Happy Все пак БТВ си постигна целта - гледано и коментирано предаване.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 26, 2008 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност през следващата седмица, в петък, може да си закупите в-к "Врачка", където ще прочете сензационните ми разкрития относно не само това предаване, но и по принцип за такъв род окултни риалити-шоута!!! Razz

Еееееее, не ми се сърдете деееее, не мога да ви издам предварително инфото за изненадата все пак, но ще имате естествено реалната възможност да й се насладите и тук, в "Публикации"-те на нашия сайт.

Дано да не ме пребият или линчуват някъде окултните ми "колеги", както и заинтересованите лица от популяризацията на подобен род предавания ... Sad Confused Crying or Very sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 27, 2008 12:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добре, че го има форума, за да науча за новото предаване.Сигурно става шоу!!! Ами........... ще го гледам и ще го коментирам с вас!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 27, 2008 2:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е зле да го погледаш това шоу, merigi!

Не, че не го гледаме всеки ден ... защото подобни "машини за производство на окултни дейци" са вече дежурно присъствие във всяка една телевизия.

Човек все пак трябва да има една реална представа как се "произвеждат" на конвейр "велики феномени", което явление е една изключително организирана система с още по-организирана и стабилна, а и изключително мощна медийна и интернет мрежа, в която попадат глупави наивници.

Ноооо ... за жалост именно тези незнаещи и заблудени наивници са основната "храна" за "великите феномени", които обират и изцеждат до шушка парите им, като не на последно място погубват окончателно здравето и животите им.

Гледайте всички "Ясновидци" по БТВ и си правете сами изводи и заключения докъде може да стигне едно "човешко" същество - до какво изкусно майсторство за себезадоволяване чрез измами и мошеничество. Embarassed

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 27, 2008 2:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никак няма да е зле ако разискваме и тази тема ... ама никак!!!! Cool

Впрочем ей сега ще ви покажа нещичко в потвърждение на думите ми ... Razz

Искате ли да видите мошеничката-шашманка Гълъбина Лозанова каква мощна мрежа си е изградила в интернет???!!! Shocked Evil or Very Mad

Искате ли да видите къде се е покрила?!

Молллляяяяяяяя ... заповядайте ето
ТУК

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 27, 2008 2:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked Не спирам да се учудвам , а аз си мислех че върти гюбеци на масата още ... пък виж я ти ... какво направила ?!

Жал ми е за тези дето ще се запишат за обучение там ! Crying or Very sad

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
merigi




Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 250
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 27, 2008 9:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked За Гълъбинова не искам и да чуя!!! Нищо против нямам хората, които имат способности-те са дар от природата. И се възхищавам на тези,които виждат неща, които другите не могат.И вярвам ,че има такива между нас, но те са рядкост.
Все си мисля, че всеки е ковач на собствената си съдба.Но понеже имах личен проблем миналата година, и много ме тормозеше, изпаднах до това, да се заблудя от приказките на някои хора.Бях ходила един -единствен и последен път за мен при горепосочената г-жа.Направо се учудих, че нищо не позна, а пък камо ли нещо свястно да каже Smile) Само общи приказки!!! Но пък като бях отчаяна бях решила да опитам и това- да отида при ясновидка. После разбрах, че всичко е реклама и машина за пари!
Затова вярвайте на очите си , а не на ушите си.
Предаването ще го гледам непременно
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov