НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Авг 19, 2017 5:48 am Вижте мненията без отговор
Метаморфозата на 11.11.11
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 11:07 am
МнениеЗаглавие : Метаморфозата на 11.11.11
Отговорете с цитат

Аз съм Солдейра, представител на Плеядинците и съветник от първо ниво в Изпълнителния Галактически Комитет (ИГК) на Галактическата Федерация. Приветствам всички стремящи се, служещи и слънчеви същества на Земята!

Наближава Времето, през което ще преминете през Портала на 11.11.11. Ние сме заедно с Вас в това велико пътуване на Новото Време, Новите Хора и Новата Сияйна Земя, която вече вибрира ослепително в Петото Измерение. Порталът, който ще се отвори на 11.11.11 е онази Звездна Врата, през която ще минат всички достигнали и осъзнали къде се намира техния истински Дом. Това е Порталът, който ще установи Земята в Шестото Измерение...

Ние сме тук, с любящите си сърца, отворени изцяло към вас за да ви помогнем да разберете и приемете, че сте безсмъртни! Ние ви помагаме за да постигнете ефекта на пеперудата и отново да се присъедините към Вселената заедно с Новата Зема; за да не забравяте никога кои сте вие, и да се научите да живеете хармонично със зелената Майка-Земя; да приемате и обичате всичките нейни обитатели и техните проявления;

Вие сте тези, които трябва да носят Любов и Светлина на човечеството и Вселената, която Любов и Светлина да обединява всички великолепни Души на 144 000 Монадични Семейства; вие сте тези, които трябва да действат в световен мащаб, чрез поканата на всички чувстващи същества за една цялостна церемония на 11.11.11; за да активирате кода на 11.11.11 свързан с новата надежда на човечеството за обединяване на всички, които са готови заедно с Майката-Земя да се прехвърлят в новото ниво на Новата Епоха и Новата Земя.

Метаморфозата 11.11.11 е едно грандиозно събитие за всеобща симбиоза, обединяване на всички сили на Светлината, всички Звездни Семена, лечители, алхимици, всички активисти за човешки права, Зелени активисти и движения, движенията за Мир, учителите, Водачите, Ченелерите, медитиращите, египтолозите, изследователите на Атлантите, изследователите на Маите, забранените археолози-изследователи на древните цивилизации, дервишите, суфите, Духовните Учители, осъзнатите творчески групи, и групите Портали на Възнесението;

зелените активисти, творчески осъзнатите духовни групи, порталните групи на Възнесението, групите учени-изследователи на Портала 11.11.11, изследователите в ЕТ проучванията, откривателите и изследователите на извънземието, уфолозите, изследователите на 2012 г. и за смяната на полюсите, Маите, Плеядинците, Арктурианците, Сирианците;

членовете на следните групите по Екзополитика, АЛИЕНШИФТ, Проект "Камелот", Цайтгайст, Амнести Интернешънъл, паранормалните проучвания, Пътуване във Времето, телепортацията; членовете за оцеляване на групите от нови хора свръзани с новата съдба на Земята.

Метаморфозата на 11.11.11. е всеобщо проявление на всички Вселенски нива за да може да се укрепи Новата Земя и новите хора най-официално да си влезнат в ролята на нейни основни представители под формата на "Федерация на планетата Земя".

Много Любов и Светлина по Пътя в идните дни!

©Ченелинг на: Селена-Суварна Вишудха,
Предадено от Солдейра, от Плеядите
01.09.2011

Текстът може да се разпространява единствено със знака за запазено авторско право и без каквото и да било изменение!!!

Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Нед Фев 19, 2012 4:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Пуснато наПуснато на: Сря Окт 12, 2011 1:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А може ли да се каже нещо по-конкретно какво може да се очаква при отварянето на портала на 11.11.11? Очаква ли се от нас да направим или правим нещо по-специално на тази дата? Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Light&Love

Пуснато наПуснато на: Сря Окт 12, 2011 1:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз лично мисля тогава да помедитирам! Но маг Селена ще ни каже какво да очакваме! Smile Чакаме! Smile

Пуснато наПуснато на: Чет Окт 13, 2011 2:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами то 10.10.2011 вече отмина и аз нищо не усетих, освен, че беше понеделник, та си мисля че пак толкова ще разбера и на 11.11.2011. Very Happy Явно съм от тези, дето не са дорасли за метаморфози.

Пуснато наПуснато на: Чет Окт 13, 2011 2:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Lea написа:
А може ли да се каже нещо по-конкретно какво може да се очаква при отварянето на портала на 11.11.11? Очаква ли се от нас да направим или правим нещо по-специално на тази дата? Rolling Eyes

Ето тук се казва какво става със или без нашето участие...Златният поток на Златната Епоха

Пуснато наПуснато на: Пет Окт 14, 2011 1:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Някъде пишеше, че отварянето щяло да продължи 49 минути и щяло да започне в 23.11ч, вярно ли е това? Има ли определен час кога ще стане?
AUDAN

Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 14, 2011 7:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

111.11. е интересна дата, но тя е такава по социални причини - календарът ни изостава от планетарния.

Затова обърнете внимание и на 02.11.2011-та.

Пуснато наПуснато на: Съб Окт 15, 2011 9:30 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ауди, и ти си прав, но не винаги календарът е онова, по което трябва да се ръководим, защото сакралността в числата е най-важното нещо в животите ни.

Часът е верен, защото 23 ч. се отбелязва с цифрата 11, а не 23. По-вероятно е да продължи 47 минути=11, отколко 49 - но това няма да изиграе чак такава съществена роля като разлика, едниствената взаимозависимост се кри просто в цифрите.

А цифрите означават: Аз Съм Присъствието.

Пуснато наПуснато на: Нед Окт 16, 2011 10:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А как стои въпросът с децата, никъде не се споменават те, означава ли това, че те всички ще преминат Възнесението?
Аз понякога си мисля, че те по някакъв начин са много по-наясно с това, отколкото аз например. Very Happy
В Евангелието се казва „Но горко на непразните и на кърмачките през ония дни!“, значи ли тогава, че на всички бременни
и кърмещи жени никак няма да им е лесно тогава и едва ли не са обречени?
Light&Love

Пуснато наПуснато на: Нед Окт 16, 2011 11:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Повечето деца, които се раждат в момента са деца индиго или т. нар. кристални деца. Техните тела са напълно пригодени за високите вибрации, в които се очаква да преминем и те не се нуждаят от пренастройка за разлика от нас. Именно децата ще бъдат едни от нашите учители, когато се възнесем, защото те се въплъщават на Земята точно с тази цел - да ни покажат верния път и да ни помогнат да изградим Новата Земя. Така че, Lea, не се притеснявай за тях. Те ще се справят много по-добре от нас! Wink Разбира се, в момента не всички деца, които се раждат са кристални или индиго. Сега на планетата се въплъщават и много животински души в човешки тела, така че някои от децата изобщо не са хора. Виж за тяхното възнесение вече не съм много сигурен. Предполагам, че те няма да преминат. Приятен ден! Smile

Пуснато наПуснато на: Нед Окт 16, 2011 12:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Light&Love, благодаря за пояснението Very Happy
СЕЛЕНА Ярослава Велесова

Пуснато наПуснато на: Нед Окт 16, 2011 4:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Подробно за децата индиго, както и кристалните деца, както и звездните деца, авече се раждат и слънчеви, можете да намерите ето тук: ИНДИГОВИТЕ И КРИСТАЛНИ ДЕЦА...

И ет отук...ЗВЕЗДНИТЕ ДЕЦА...

Много груба грешка е да се смесват и бъркат индиговите деца с кристалните, или пък Звездните.

И трите групи са отделно обособени една от друга
.

Пуснато наПуснато на: Нед Окт 16, 2011 5:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз знам, че децата индиго и кристалните деца са различни. Просто така, както съм го написал явно не се подразбира. Smile Иначе честно казано чувам за първи път за слънчевите, сега ще прочета за какво става дума. Smile

Пуснато наПуснато на: Нед Окт 16, 2011 6:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Трудно ще намериш инфо, освен ако потърсиш на английски...

Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

НАЧАЛО / Към уебсайта