НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 1:16 pm Вижте мненията без отговор
ЯСНОВИДЦИТЕ НА БТВ - ШОУ ИЛИ .. ИСТИНА ЗА ЛЪЖАТА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 09, 2008 2:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

След като се изясниха доста неща за предаването, а дори и да не беше така, усещам, че въобще не ми е интересно да го гледам, правя го само от любопитство до къде могат да стигнат всички - от продуцентите, режисьорите и екипа до преките участници в тази тотална шашмалогия. Rolling Eyes Както и за да съм в час по темата. Cool

Имам чувството, че гледам някаква гротескна пиеса с предизвестен финал - естествено режисирана, както се полага за една пиеса и с актьори - някои по-талантливи /като актьори, не ясновидци/, някои не толкова... Cool

Питам се, като знаем, че българинът си е поначало недоверчив, въпреки, че много лесно се доверява и влиза в капана на разни шарлатани когато изпадне в беда, дали и повечето зрители на шоуто не се отнасят със същия скептицизъм и без да са в течение на "кухнята" му... Rolling Eyes




_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 09, 2008 5:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По разтършувай се из другите форуми и прочети какво мислят хората ,аз така направих.Има доста от тях ,които са абсолютни скептици ,но и доста от тях вярват !

Вярват по-младите на по 17,18 години ,другите или поне повечето от тях не вярват,че тези хора да са ясновидци!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 09, 2008 5:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, сигурно си права, но зрителската аудитория обхваща и огромна част дето не само, че не пише по форуми, но дори и не ползва интернет. Точно за тях е по-интересно как приемат нещата. Май точно те сигурно вярват и дори се вживяват в показаното като на сапунен сериал, сигурно си имат и фаворити като при другите тв формати. Rolling Eyes




_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 09, 2008 7:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Просто комична ситуация. Продуценти и жури спрятат измислено шоу, в което забележете трябва да участват хора за които се предполага ,че притежават свръх сетивни дарби. Мислят ли,че истински надарените екстрасенси няма да открият игричките им. Те явно не вярват в тези неща
като свръхсетивност иначе биха били респектирани от предполагаемите способности на участниците. Друга версия според мен е нарочно подбиране на някакви кандидати, които по една или друга причина искат да станат известни / виждаме у нас какъв наплив има към кастингите въобще - всеки иска да се явява - никаква самооценка за собствените способности/. Моето мнение е, че хората, които заслужават титлата " екстрасенс № 1" никога не биха участвали в такава долнопробна комедия. И без "титли" и " овации" те изпълняват своята роля в живота и са добре известни на нуждаещите се от тях.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 11, 2008 3:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Качвам ви едно интервю, което лично в мен предизвика първо бурен смях, после се препулих няколко пъти как "маг Евина" бръщолеви несъстоятелни и противоречиви глупотевини сама за себе си.

И реших да го кача тук, за да го прочетет и вие, а аз ще прокоментирам ей така, за едното забавление ...


Цитат:
ШОУТО "ЯСНОВИДЦИ" ОБИЖДА ТЕЗИ ОТ НАС, КОИТО МОГАТ

- Евина, що за човек си ти?

Човек като всички хора по света. Ходя, гледам, показвам, разказвам... Какво повече?

- Животът ти е свързан с този на другите хора. С какво?


- С това, че разгадавам човека, който седи срещу мен, на вторите две минути от разговора. Освен това имам специални методи да му разкажа цялата история на вътрешните му органи, в какво състояние са мозъкът и кожата му, какво ще му се случи в близките няколко дни. Понякога си правя странни експерименти и много се забавлявам с това.

- Какви например?

- Да речем, че седнем с тебе да пием кафе. Ти приказваш, аз мълча. Но това не значи, че не дебна скритите ти мисли, че не виждам здравословното ти състояние. И ако те чувствам достатъчно близка, може и да ти кажа за какво става въпрос.

- Ако не се съглася с това, което ми казваш?

- Имам собствен метод, чрез който мога да ти покажа състоянието на всеки твой орган. И не само това - ти сама, със собствените си очи, ще видиш в какво състояние е организмът ти. А както знаеш, очите не лъжат...

- Добре, като си толкова сигурна в себе си, защо не участва в шоуто "Ясновидците"?


- Водя предаването "Енигма" по телевизия "Евроком" и ако се появя там, ще излезе, че рекламирам предаването си... Не бих искала да го правя.

- Тогава ще кажеш ли какво ти е мнението за това шоу?

Ти пак искаш да направя нещо, което е против принципите ми. Едно предаване - срещу друго предаване? Няма да стане! Но мога да кажа, че хората, които участват в шоуто, не са ясновидци.

- Това го виждам и аз, но защо никой от стойностните хора не участва?

- Това не мога да кажа с точност, но най-вероятно колегите сметнаха, че зад шоуто се крие някаква далавера. Как иначе да си обясня, че истинските ясновидки не ги виждаме на екрана? Не знам...

- Ти често ходиш в чужбина, за какво те търсят нашенските гурбетчии?

- Всичките си имат проблеми с чорбаджиите, при които работят, със здравето, със семействата. Нали знаеш, никой не е тръгнал по чужбина от хубаво. И понеже лечението навсякъде по света е много скъпо, те търсят българи за консултации. И излиза, че аз съм им, така да се каже, добре дошла...

- Включиха те в списъка на 40-те най-силни в света био-енерго и психотерапевти, стана и член на Научноизследователския център по медицинска биофизика - София, какво ти дава това?

- Увереност, че това, което правя, е добре оценено. Аз съм със статут на директор по разпространението на Согаl сlub - International за България и това е една чудесна възможност за общуване с много хора. А днес връзките с обществото са огромен капитал за хора като мен...

Едно интервю на Даниела ПАВЛОВА публикувано във в-к "Врачка"

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 11, 2008 4:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Таккаааа ... ами да запрятам ръкавите и да коментирам, значи ...

Що за човек е всъщност Евина т.е. Евелина Лютова?!

Тя казва: "Човек като всички хора по света. Ходя, гледам, показвам, разказвам... Какво повече?"

Какво повече ли???!!! Ами например повечето е онова нещо, което наистина покрива нейните "пси-възможности, за които претендира. Това е "повече"-то, а другото "повече" е честност, лоялност и състрадание. Гарантирам ви със сигурност, че въпросанат "феноменка" не притежава нито едно от "изброените последни три!!!

Защо ви казвам това ли?! Мислите ли, че човек който подстрекава "колегата" си и партньора си с който работи заедно (в случая това беше така неречения и небезизвестен "маг Майк") да ходи и заплашва с побой и убийство онези колеги феномени, които са доказани в областта на окултното, е способен на тях?! Аз не мисля ...


"Понякога си правя странни експерименти и много се забавлявам с това." - казва Евелина Лютова.

Ето, имено това й поведение доказва и казаното по-горе от мен. Само дето г-жа Лютова не е никакъв феномен, а отявлена мошеничка, която е достатъчно добре обиграна в много психологически нюанси, които още по-умело използва за измами.Имено за такива "експерименти" става въпорс!!!!!!

Що за човек е Евелина Лютова?! Shocked

Самата наистина доказва в твърденията си що за човек е ... "Да речем, че седнем с тебе да пием кафе. Ти приказваш, аз мълча. Но това не значи, че не дебна скритите ти мисли ... Имам собствен метод ..."

Мдааа, дебне ги наистина, та нали трябва да знае къде, как и кога трябва да "удари" и надхитри набелязаната си жертва! Confused Sad

На въпроса "Добре, като си толкова сигурна в себе си, защо не участва в шоуто "Ясновидците"?" тя отговаря (тук вече щях да се пръсна от смях!!!):

"Водя предаването "Енигма" по телевизия "Евроком" и ако се появя там, ще излезе, че рекламирам предаването си... Не бих искала да го правя." Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

А не го ли прави всъщност - сега, тук и във в-к "Врачка"?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool Божжжееееейййй ... каква скромност, каква тактичност, каква етичност?! Каква пародия всъщност!!! Confused Laughing

На въпроса "защо никой от стойностните хора (ясновидци) не участва?" тя отговаря: "Това не мога да кажа с точност, но най-вероятно колегите сметнаха, че зад шоуто се крие някаква далавера. Как иначе да си обясня, че истинските ясновидки не ги виждаме на екрана? Не знам..."

Не само, че знае, но не е имала най-вероятно да даде цялата сума наведнъж, необходима за участието й в този фарс. А що се отнася до това защо истинските ясновидци не участвам в риалити шоуто "Ясновидци" не е никаква тайна.

Просто мястото им не е там, защото не се нуждаят от доказване, не се нуждаят от лъжлива и измамна реклама - всъщност това е точния отговор. Аз го зная.

А що се отнася до честото ходене в чужбина на Евелина Лютова, то тя се ограничава преди всичко до Гърция, където има достъчно неадекватни и страдащи българи, които много лесно могат да попаднат в измамническата й мрежа. Затова там тя е добре дошла - за нищо друго!

На въпроса: "Включиха те в списъка на 40-те най-силни в света био-енерго и психотерапевти, стана и член на Научноизследователския център по медицинска биофизика - София, какво ти дава това?" тя отговаря:

"Увереност, ..... Аз съм със статут на директор по разпространението на Согаl сlub - International за България и това е една чудесна възможност за общуване с много хора. А днес връзките с обществото са огромен капитал за хора като мен..."

Веднага ще ви кажа, че Евелина Лютова не е никакав директор по разпространението на CORAL CLUB - INTERNATIONAL (това е една много мощна руска пирамида за хранителни добавки) на които просто е един ЖАЛЕН ДИСТРИБУТОР И НЕЩАСТЕН ЧЛЕН, а не "директор по разпространението" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗА ТОВА ЧЕТЕТЕ ТУК

Евелина Лютова не е никаква психотерапевтка, защото за това просто е нужно образование, а тя няма дори и закупена от нея диплома за подобна "титла", а ако случайно се е сдобила с някаква подобна, то със сигурност тя е закупена с доста парички ... това е. Мадам Лютова никога не е учила психология или пък психотерапия, или пък психиатрия - познавам я и мога да ви кажа съвсем отговорно, че тя нямаше време за това нещо - да учи.

Просто нямам какво повече да добавя към тази нелепо измислена и скроена рекламна простотия от "мадам Бовари - Евелина Лютова" ... спирам за да си се посмея на воля - все пак ... Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Но вие, уважаеми потребители, се пазете от тази "личност" като дявол от тамян, защото може да ви оплете в мрежите си много ловко и изкусно, без да се усетите, защото това е основната й професия все пак - измамата ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 26, 2008 12:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бях решила да не обръщам повече никакво внимание на тази пошлост по БВТ - "Ясновидците", но една учила-недоучила детска ендокриноложка, която се провъзгласи за първи път за една от "великите окултистки" на България едва преди 5-6 години във в-к "Врач на Духа" (тогава редакторката се консултира с мен дали изобщо да я пуска като рекламодател във него и аз си дадох мнението, което не беше никак положително - ами нека да запълни една страница, ама ще създаде големи проблеми за в бъдеще на много хора - така и стана!!) ...

... та въпросната и така рекламиращата се по настоящем във в-к "Врачка" д-р Валерия Ефтимова от гр. Пловдив написала в него някаква абсолютно неиздържана и неразбираема нито в литературно отношение статия, нито в окултно ...

Заглавието на статията е "Невероятният уклон на шоуто "Ясновидци" - можете да я прочетее и да се посмеете и вие като мен самата, но не тук във форума да я прочетете, в самия в-к "Врачка" ... просто е умопомрачителна ...

Няма да опровергавам тази невежа "окултна деятелак" в никакъв случай, само ще ви дам отправки за да видите какви реакциии предизвика това гнусно шоу, станало за посмешище вече на целия свят ...

... реакции дори в непълнолитни деца ...

ЗАПОВЯДАЙТЕ

ЕТО И ОЩЕ ...

А тук пък ще виидте как още в самото начало нещата в "Ясновидци" вонят на гнило ... ЧЕТЕТЕ ТУК ...

Мислите, че "играта за милиони" няма нищо общ с БТВ "Ясновидци"?! Я прочетете и това и пак си помислете ... ЧЕТЕТЕ ТУК ...

Вижте и до какви гнусни подигравки е стигнало самото риалити шоу ЯСНОВИДЦИ

Ето ви още едни мнения за БТВ ШАРЛАТАНИТЕ ...

И ОЩЕ ...

ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ И ОЩЕ ...

ЯСНОВИДЦИ И ПОРЕДНИТЕ ЛЪЖЦИ ...

Ето и как самият водещ Николай Георгиев се опитва да излезе от неудобно положение при някои въпроси зададени му от журналистите ... РЕКЛАММАААА ...

Това беше и последният линк, просто защото се изморих ... не за друго ... иначе мненията из нета са безкрайни за тази помия по БТВ "Ясновидци" ... Confused Rolling Eyes

Само хора, които таят в себе си незавидна и безкрайна злоба могат да напишат подобна простотия във в-к "Врачка" ... ама нейна си работа на д-р ти Валерия Ефтимова ... Явно и тя няма какво друго да каже като онези нещастни душици от "Ясновидците" и за да си излее злобицата по нечий адрес е изплескала още една помия ...

Но едно мога да кажа - по-добре е такива "знаменити детски ендокриноложки и окултни деятелки" да си гледат работата като лекари, ако изобщо са и такива, а не да си избиват парите с неща, които нито разбират, нито могат ... Това е.


ВСИЧКО ТОВА ГО НАПИСАХ, ЗАЩОТО ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ, ЧЕ ДОКТОРИЦАТА ОТ ПЛОВДИВ ЩЕ ГО ПРОЧЕТЕ, ТЪЙ КАТО СТОИ БУКВАЛНО ДЕЖУРНА В САЙТА И ФОРУМА НИ, ЗА ДА СЕ УЧИ НА НЯКОИ ПОЛЕЗНИ НЕЩА ОТ ТЯХ ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юли 12, 2008 12:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Спомняте ли си уважаеми потребители, че преди известно време имаше едно риалити-шоу наречено "Ясновидци" по БТВ???!!! Sad

И аз не си спомням, докато ето какво намерих снощи в сайта на Жоро Шишето ЧЕТЕТЕ ТУК ...

Прочете внимателно интервюто на въпросното измислено величие наречено Ивелина Христова!

Та ... ето какво казва тя почти в края на интервюто си за мен и съпруга ми - маг Живин ...

Цитат:
Теб също може някой да те обвини, че си шарлатанка!

- Те вече го направиха. Обвиниха ме, че преди кастинга на предаването съм се обаждала на маг Селена, за да я питам дали ще ме вземат. Истината е друга. Тя ми се обади на мен и ми казва: "Къде ходи тоя моят?" Аз й обясних, че виждам как си общува с жени по Интернет. Селена потвърди информацията ми и каза:" Страшна си!" Дори поиска да работим заедно.


Преди да напиша всичкото това успях да се свържа с "великата" Ивелина Христова №1 Shocked и да я попитам кога точно съм искала подобна информация от нея?!

Тя само дето не глътна от раз GSM-а си когато разбра, че я търся аз, а не някаква си нейна приятелка Светла ...

Отговори ми, че никога не е давала интервюта във жълтите вестници !!! Shocked



И вие ли сте на същото мнение или да давам линкове да видим дали е давала интервюто изобщо някъде другаде освен в жълтата преса???!!! Laughing Laughing

Първият път обаче, когато позвъних на тази "височайша дама №1" тя не ми отговори и много бързо изключи GSM-а си, защото явно е вкарала номера на моя в паметта на нейния и е видяла, че я търся аз.

Но вторият път и спретнах едно номерче и тя на секундата вдигна!!! Cool Confused Laughing Laughing Laughing

Предавам дословно разговора ни:

- Добър ден! Извинявайте, търся Ивелина Христова ...?
- Нея можете да я намерите на 19-19-01 (никога не набирайте този номер - той е ламя импулсна!!!).
- Искам да Ви кажа нещо ... може ли?! (последва луд истеричен смях!!! Shocked )
- Мдддаааа ...
- Ивааа, здрасти ...(истеричния смях продължава) ... Позна ли ме?!- попитах аз (смехът продължава - все по-силен и по-силен)
- Светла, ти ли си?!- попита тя през смях и кикот до премала. Sad Shocked
- Ива, не съм Светла, наистина ли не позна кой ти се обажда?
- Не, не мога да позная!!!
- Как така ясновидката №1 на България не може да познае по един смотан телефон кой й се обажда?! На телефона е Селена. - изведнъж смеха й секна.
- Здравеййй ... - пророни тя.
- Искам да те попитам нещо. Кога аз съм те търсила за предсказание от рода на "Къде ходи този моя?!" и кога съм ти се кланяла на "великите умения ясновидски", та чак съм изразила и желание да работиш при мен - защото не си спомням да съм ти говорила такива неща когато и да било?
- Никога! Аз не те познавам ...
- Така ли ?! Ами като не ме познаваш защо даваш такива гнусни изявления в медиите за мен и съпруга ми?!
- Виж какво, аз не съм давала никакви интервюта в жълтата преса! Къде си чела това?!
- Ами из цялото нет пространство и преди всичко в "клюки.нет" на Жоро ... Всъщност какъв е този каруцарски език, който употребяваш изобщо навсякъде?!
- Я не ми говори с такъв тон! Я не ми говори с такъв тон, че знаеш ли се?! Знаеш ли, че този разговор в момента се записва?!
- Ха, прекрасно! Е на туй разчитам най-вече аз - на това, че се записва разговора ни! Ти знаеш ли кой е моя съпруг?! Защото той всеки божи ден си говори в нета с прекалено много жени, та това му е работата - все пак ... Знаеш ли кой е той!
- Не!
- Това е маг Живин ... - последва дълго гробовно мълчание
- Нито него познавам, нито теб познавам, нито искам да ви познавам ... всичко се записва, да знаеш ...
- Казах, че на това разчитам.
- Не познавам никакъв Жоро ... - започна да се оправдава тя.
- Не е нужно да го познаваш ... Как не те е срам, Ивелина?! А толкова дълго те държахме в онова вестниче, за да можеш да си изкарваш прехраната с гледане на кафе и карти!
- Кое вестниче?!
- "Врач на Духа", кое? Или и за него не си спомняш?
- Никога не съм била в подобен вестник от жълтата преса. Не познавам никакъв Жоро ...
- Казах, че не е нужно да го познаваш.

Тук, след дълга пауза тя изключи телефона.

Всъщност ... приключението продължава и ако искате да се позабавляваме четете и в по-следващите ми постове за "величието на "ясновидката №1 на България" - Ивелина.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Юли 12, 2008 3:27 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юли 12, 2008 1:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Та ... да си дойда на думата.

Надявам се да сте прочели вече в "Публикации"-те че чичко google знае всичко?

Ето какво открих в него ...

Пиянката Жоро Шишето се е скрил много яко, че е притежател на сайта "клюки.нет", където наскоро се опита да раздуха интригата между мен и реалити-шоуто "Ясновидци".

Е, не му се отдаде - така както не му се отдаде и бизнеса в лоното на окултизма ... сори - и без това вече отдавна му изтече времето за финансовия му просперитет, лично аз му го бях предсказала и ако не ме остави един път и завинаги на мира просто ще пейстна цялото предсказание за него тука ... ами пак сори ...

Всъщност въпросния Жоро Шишето след като беше изгонен най-позорно от редакторското му място във в-к "Врачка" реши да издава свой вестник.

Измислиха му с още един негов "колега" журналист името "Пророчески вестник", след това веднага му смениха името на "Пророчески вести", а впоследствие този вестник стана "Седмичник О,кей", който естествено като всички останали претърпя пълно фиаско.

Тогава Жоро Шишето продаде този вестник и му сложиха друго заглавие. Тук искам да ви предупредя, че през цялото това време бях "преследвана" по всякакви начина и изнудвана емоционално от най-различни подставени жоркови лица само и само да взема участие в неговата далавера - все пак името ми е достатъчно известно и можеше да му донесе повече пари, отколкто му и донесе - поне от "съвместната" ни книга ... знаете за нея ... Embarassed Embarassed Embarassed Confused Embarassed

Нооо ... Жорко Шишето и тук претърпя пълен крах.

По едно време обаче видях, че въпросния вестник за който пиша има още едно ново заглавие - "Клюки". Малко след това "изникна" от нищото и сайтчето "клюки.нет" и си остана докато вестника изчезна окончателно ...яко дим

След това обаче видях пък друго нещо, че си е направил едно, че и 2, 3, 4, 5, 6 и т.н. много сайтчета, които свърза в мрежа към портало-сайта му "чудеса", който - както знаете повечето участници от там - разработих лично аз. Та ... едно от тези сайтчета е и "клюки. нет"

Да речем, че Жорко Шишето е добавил пасажа цитиран от мен в горния пост - все едно го е казала "явлението-величие ясновидка №1" Ивелина, към интервюто с нея ... не, че не е възможно, но вижте какво намерих в чичко гугъл само ... една русокоска №1 си флиртувала с едно лудо "индиго" в чата и форумите из нет пространството ...ВИЖТЕ ТУК ...

Намерихте ли вече никчето на станислав-лудото "индиго" - ако не сте ето ви го ...
stenly777.mylivepage.com

А сега стана ли ви ясно с кого си флиртува по-точно "ясновидката №1"?! Всъщност те двамата са си лика и прилика - защо не?!

Да, ама както и в нашият форум станиславовото-стенли-"индиго" и тук си има няколко ника ... ето ви и втория линк към неговия профил ВИЖТЕ ТУК ... О, не - това на снимката не е той!

Той има кръгло като луната лице с дебели и червени бузи, кьосе е. Та ... това е другото никче на лудото индиго ... steni777.mylivepage.com
Тъпо, нали?! И аз така си мисля ... Cool

Сега ясно ли ви е кой налива в мозъка на "величието ясновидско №1" най-различни помии, които тя плещи из интервютата си с цел лично отмъщение относно мен???!!!


А ето и къде още се подвиза и самата "велика №1 на България" ... ВИЖТЕ ТУК ... Видяхте ли вече въпросния импулсен номер от горния ми постинг?! Този същият дето ми го каза "величието №1"?! Ах този чичко гугъл, какъв е палав само, а?! Cool

Тя, "великата №1" видите ли, дето казва
Цитат:
За мен хората, които предсказват от екрана, са лъжци.
Можете да го прочете във великото й интервю в "клюки.нет"

А какво да си мислим всички ние, дето знаем кои работят на подобни импулсни телефони???!!! Cool После я обвинявали, че била шарлатанка! Всъщност никъде не съм казвала подобно нещо.

Да, написах цял чаршаф за "Ясновидците" на шоуто по БТВ, но точно нея не съм я наричала шарлатанка, да - ама тя е такава! Сега го казвам с цялата си тежест и отговорност ... след малко ще ви пейстна още пикантериийки ... Laughing


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Юли 12, 2008 9:25 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юли 12, 2008 3:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Впрочем "ясновидката №1" усилено си търси съпруг в сайтовете за запознанства ... ВИЖТЕ ТУК ...

Кой нормален човек с подобни способности за каквито претендира "величието №1" ще седне да си чати до премала с хора, които никога не е виждал и познавал ... че и да им се доверява отгоре на това???!!!

Тъпо, нали, много тъпо!!! Confused

Самата Ивелина е твърде неадекватна и си противоречи на прекалено много места в интервютата си, явно не помни завалийката какво/къде е говорила ... Confused ... та не може да си сглоби лъжливите измислици изцяло!

Ето пример за това
В едно от интервютата си твърди следното:


Цитат:
- А имаше ли колебания дали да се включиш в шоуто, защото все пак в него изпробваха възможностите ти?

- Не, изобщо. Даже седяхме със семейството ми на смени да чакаме рекламата, за да запишем телефона. Аз съвсем целенасочено търсех такова участие, за да покажа на зрителите, че съществуват хора като мен.


... а в следващо говори вече абсолютно друго ...

Цитат:
- Теб всъщност кой те накара да се запишеш за кастинга?

- Сестра ми. Тя видяла рекламата за предаването и каза: "Ти трябва да участваш! Прегръщай телевизора и се записвай!" Изпратих си документите и след това отидох на кастинга. Сестра ми дойде с мен, да не би да се откажа.
- прочетете го в "клюки.нет"

Кои хора си противоречат по този начин?! Сами трябва да се досетите, защото ... ще ви посоча веднага лудото "индиго" ... Razz Laughing Само при шизофрениците има подобно раздвояване ... сори ...

Всъщност ... това момиче явно не е прочело и ред по анатомия - нищо, че е учило една година в Австрия - то втората година станало явно на какво се е научила там, щото вече била бременна и се върнала да си роди тук детето, пак е било свързано с анатомията де, ама да си дойда на думата ...

Как може да твърди някой така безумно, че е претърпял 7 камшични удара само в една единствена катастрофа и е останал жив???!!! Shocked Що за безумие е това след като само при един камшичен удар просто си мъртъв или - поне!!! - сакат за цял живот?!

Честно да ви кажа Ивелина "№1" ми напомня за другата мошеничка, дето тича като луда калинка из България да разваля църни та църни магии като ги изкопава от земята - става въпрос за самата също така "велика" и пре-велика Щерона, дето сега ще я съдят за измама и мошеничество - така се говори поне, де ...

Самата Щерона е преживяла кома с изтърбушени от корема й черва, които са престояли до нея, на масата за аутопсия, цели 78 часа!!! - вай, вай, вай ... какъв шейтан, какво чудо на чудесата ... какви безумно скалъпени лъжи и измислици само!!!

А ето какво твърди "величие №1" ...

Цитат:
- Обичаш ли екстремните преживявания?

- Да. Имах и мотор. Преживяла съм десет катастрофи. В една от тях имах седем камшични удара на врата.
Shocked Shocked Shocked

... че и не само това твърди
Цитат:
На 19-годишна възраст катастрофирах с кола и изпаднах за три дни в кома.

След този инцидент сънищата ми станаха пророчески. През нощта, под формата на картини, разбирах какво ще се случи на следващия ден. Връхлетяха ме кризи- силно главоболие и треска. Помислих, че полудявам.


Лично аз си мисля, че "камшичните удари" са й се отразили много зле на психиката, защото след туй са последвали доста прегледи при психиатър ... самата тя твърди това на места в интервютата си ... Rolling Eyes , които можете да намерите без усилие в гугъла ...

Цитат:
- Преди да станеш толкова популярна от предаването "Ясновидци", на какви хора си гледала?

- На приятелки. Те пък казват на свои познати и така и други започнаха да идват при мен. Това стана след смъртта на баща ми преди пет години. Той умря от емболия на белите дробове. Казваше се Христо и почина на Коледа.
--------------
Гледам на три имена и навършени години.


И затова "ясновидското величие №1" също лъже най-безобразно, защото пък на друго място казва ,че започнала да гледа и лекува още от 10 годишна възраст и ОФ-то забранило на майка й да ползва детския й труд ... по онова време пред вратата й имало стълпотворение. Shocked Shocked Shocked

Уважаеми потребители, град Пловдив ми е роден град и смея да твърдя, че подобно нещо не е имало никога никъде по онова време в Пловдив, още повече, че Първата секретарка на БКП-то на гр. Пловдив ми беше нещо като леля!!! Смятате ли, че това не би стигнало до нейните уши и аз нямаше да го знам?! Sad

Какви нелепи фарсове разиграват не само подобни същества като безобразно лъжливото "ясновидско величие №1", ами и самите журналсти - ако мога да ги нарека така, разбира се?! Shocked

Как може пиянката Жоро Шишето да ме дебне на всяка крачка и да се опитва непрекъснато да създава компромати относно моята личност???!!!

Ако този човек си беше с акъла на мястото, то едва ли щеше да се стреми към подобно скалъпени долни и мръсни злобни интрижки от рода на тази с "ясновдското величие №1" ... нищо, че не се познават, нищо, че са от един и същи град - това изобщо не е и нужно, както е видно от линковете, които ви пейстнах тука ...

Представете си само колко много трябва да мразиш даден човек за да ти стане фикс идея стремежа да го компрометираш навсякъде и по всяко време само и само за да го свлечеш на земята?! Какво мъчение изживява подобен човек само!!!

Как не можа да разбере това момченце, че не ми пука от неговите простотии и то само заради това щото не съм такава велика измамница и мошеничка като самият него?!

Всъщност ... лъжите на Ивелина Христова са прекалено нелепи и изстискани от пръстите й, така щото един очевидец от близкото й обкръжение не издържал като я гледал какви театри разиграва в риалити-шоуто и един ден се хванал яко за слушалката ... та ето какво казал на една от редакторките:

пикантното интервю за истинското лице на "ясновидското величие №1"

Цитат:
ИВЕЛИНА ИМАЛА ВРЪЗКА С ВОДЕЩИЯ НА “ЯСНОВИДЦИ”?

28 май 2008, 06:05

Георги Андонов

Читатели и тв-маниаци, фенове на “Ясновидци” в един и същи ден загряха репортерския телефон на човек от редакцията.

Верни на принципа си “Глас народен, глас Божий”, им даваме трибуна, без да се ангажираме с преценките им или да ги коментираме.

Дни преди финала на паранормалното шоу ни се обади мъж, който първоначално не ни даде възможност дори да кажем “Добър ден”, а веднага започна своята тирада:

“На няколко пъти звънях в bТV, но там никой не ми обърна внимание. Вие сте единствените, които биха имали смелостта да публикувате истината”, започна той.

- Коя е сензационната новина, която бързате да ни съобщите?

- Ами знаете ли, че гологлавият водещ Ники Георгиев и участничката в “Ясновидци” Ивелина имат връзка? /откъде да знаем - нито сме им светили по време на снимките, нито след излъчване на епизодите – б.а./. Вече ги засичам на няколко пъти в елитни пловдивски заведения. Интимничат, гушкат се, без да им пука от нищо. Няма как да ги объркам, особено русокосата фурия, с която се познавам твърде отдавна. Работили сме заедно на един и същи пазар, известно време дори бяхме гаджета. Абе, пълна откачалка! Още от самото начало на “Ясновидци” се вживява в ролята на фаворитка. Така изглежда обаче само за хората, които не я познават отблизо…

- Все пак си кажете името?! На анонимни обаждания не обръщаме внимание. Но тъй като сте твърде напорист, ще си позволя да споделя личното си мнение – ако ясновидската дарба на Ивелина все още не е достигнала апогея си, то поне си струва човек да я гледа от екрана само заради сладострастното й излъчване. На всичко отгоре е и собственик на агенция за недвижими имоти. Представя се за брокер. Тоест, какво по-добро съчетание от това между красива и богата жена?!

- Каква агенция за недвижими имоти!?!? Пълна глупост! Ивелина гледа на карти и така се препитава. Лъже хората с общи приказки. Опитва се да налучква нещата, донякъде успява, но не е добре с главата си.

- Да не би да ви е зарязала именно заради водещия и затова сега сипете огън и жупел срещу нея?

- Не ми е направила нищо лошо, за да бъда злостен. Възмущавам се от факта защо заблуждава, защо прави на идиоти зрителите?! Хората не я ли виждат, че е като зомбирана?!

- Може би именно по този начин се опитва да се защити от конкуренцията?! Колежката й Николета, примерно, заяви, че лично й е казвала, че “пие от енергията на хората”, че много пъти е “пила дори от самата нея”. Николета твърди още, че Ивелина правила вуду-магии, сиреч - магии за смърт. Как бихте коментирали този факт?

- Как да го коментирам, след като не съм бил в кухнята на предаването?! Пак ви повтарям – Ивелина е една най-обикновена гледачка на кафе. Брокерството й е пълна измишльотина. Това момиче не е много добре с главата си. А след като споменавате нещо и за вуду-магия, нищо чудно така да е завъртяла и главата на Ники, водещия.

- В края на нашия разговор все пак бихте ли се представили? Бяхме така любезни да ви изслушаме?

- Пишете, че се казвам Деян Павлов. Ако разполагам с повече информация за русата “магьосница”, ще ви се обадя отново /край на телефонната връзка/.


Ето ви и линкче към това интервю ЧЕТЕТЕ ТУК ...

Смея да твърдя, че това, което е казал въпросният Деян Павлов е абсолютно вярно и абсолютно точно! Едно към едно ...

Ивелина Христова не е никаква ясновидка, тя е най-обикновена гледачка на кафе и карти - нищо повече.

Това го знам от участието й във в-к "Врач на Духа", който отдавна го няма на вестникарския пазар, но аз най-старателно пазя всичките му броеве - още повече пък тези, в които има нейно участие и нейни снимки - как гледа на кафе и карти!!!

Въпреки, че тя отрече в днешния ни разговор да е чувала изобщо някога за този вестник ... И ако много знае мога да кача в нета всичките тези материали и снимки!!!

Всъщност - често си пазарувахме и си пазаруваме и сега от пловдивските пазари, и наистина там съм виждала Ивелина Христова, в което няма нищо срамно - няма срамен труд, има срамно мошеническо поведение, такова каквото има по настоящем лъжливата "ясновидка №1" на България ...

Освен това "ясновидското величие №1" на България е усвоило клюкарския занаят из основи - може би й е повлиял пазарския манталитет, кой знае?! - ама кой човек, дето държи на себе си ще се хвърли в чатерско дъдрене точно с лудото "индиго" пък ...?!

Нека хората видят как се фабрикуват потенциални мошеници, които си изкарват прехраната като лъжат и мамят нищо неподозиращи хора чрез бляскави рекламни клишета за измислени феноменални способности.

Дори само факта, че въпросната мошеничка се подвизава тихомълком на импулсни телефони говори прекалено много колко съм права!!!

Защото, ако тя действително беше това, за което има претенциите, щеше да се легитимира официално в попрището си, както и редиците на достойните окултисти в България, а не да се катае някъде си тайничко-потайничко на импулсни телефони из нета ... Rolling Eyes

Честно да си призная положих много големи усилия докато "изкопам" от дън гори тилилейски телефонните номера на "ясновидското величие №1" на България.

Първо и най-напред попаднах на импулсния й номер, но после си концетрирах вниманието към Жоро Шишето, защото само той може да публикува истинското й номерче на GSM-чето и то точно в неговия сайт и ... Еврика ... естествено го открих!!! Амммааа ... трябва да ви кажа, че това ми костваше доста ровене в гугъла ... признавам си, но смятам, че си струваше ...

Всъщност ... за сега ще приключвам, но ако някой ОП с ограничен ум ме "настъпи" пак не където трябва отново ще го изтипосам тук и ... така, докато някои хора не се научат, че е добре човек да си мери приказките, за да не се налага да му ги мерят другите!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Юли 12, 2008 9:31 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Съб Юли 12, 2008 3:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз лично избухнах в смях , когато прочетох това за Маг Селена и Маг Живин .... Добре ,че вече бях преглътнала глътката кафе , иначе щях да се задавя !

Първо да си кажа аз ... пък които както иска да го приема !

Нормално е тая Ивелинка тъп* блондинка да дава интервю само за жълтата преса,нормално е да публикуват интервюто ,което е дала и в долнопробен сайт като клюки.нет и за мен е напълно нормално да си пофлиртува с лудото Индиго .Защо ? Ами защото тя е същата ,като тях ..!
Същия боклук ,същата алчна душичка ,ако изобщо има такава ! Много лошо ... ! Направо е жалка !

Посмях се доста на интервюто ,особено където споменава ,че хората ,които предсказват от екрана са измамници ,шарлатани и т.н. !

Нека си припомним колко пъти тя го правеше .... та нали именно от екрана започна великата си кариера на ясновидка ... ! Бисер !

Тъй като преди време съм си контактувала с откаченото Индиго и ми се слагаше по най-нахалния начин мога определено да кажа ,че това не е Станиславчо .Той определено има много големи бузи ... и изглежда доста по зле , това на снимката направо е прелест пред него

Laughing

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Съб Юли 12, 2008 3:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така е Маг Селена ! Крайно време е да спрат или поне да проумеят ,че няма да стане на тяхната .

Надявам се и другите хора помислят малко върху бисерите на тая "ясновидка номер 1" и разберат ,че единственото ,което ще направи с тях е да им вземе паричките и нищо друго !!!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юли 12, 2008 4:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз искрено се надявам Диди да стане така, както се надяваш и ти!

Ама като знам, че мухите кацат точно на лайното със сигурност мога да заявя, че ще кацнат точно при ... "красивата русокоска Ивелинка", която ще има - определено - по-голям успех, ако отиде в Плейбой ... може би - просто си го представям ... Razz Rolling Eyes Embarassed

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 13, 2008 4:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност ... то нещата буквално си станаха очевадни относно скроените трикове с "ясновидското величие №1"!!!

Че си е платила за участието в "Ясновидци" - платила си е! Че си е платила за да й "снасят" зад паравана точните отговори на "загадките", които "разгадаваше" и ... това е сигурно, защото се видя как са нагласили поредният си номер с мен в тъпото интервю, където се е изказала по адрес дори на маг Живин, когото изобщо не познава!!!!!!!!!

Ще пиша аз статии против "Ясновидците" големи колкото чаршафи, а?! Ще ми кажат те на мен - всички ще се сплотят за да ми дадат един хубав урок да не им преча на гнусните далавери - никога повече!

Явно това момиченце си изкарва прехраната със злободневни интриги под диригенството на някои декласати-журналисти, които отдавна са изритани отвсякъде и вече са на път да затънат в мизерия.

"Ясновидското величие №1" дори прояви наглостта да ме заплаши, че ще изнесе във всички медии как съм я тревожела без тя да ме познава!

Явно туй момиче се е взело много насериозно без да си има дори и беглата представа, че за нея ще се шуми само в онзи миг докато е на екрана, докато е на страниците на някой жълтурков вестник - а това са много кратки мигове! - оттам нататък просто е в пълна забрава, пълна и тотална! Толкова по въпроса ...

В следващият миг просто никой няма да се присети за нея - само тя ще живее с представата в болно си въображение, че е №1 - ама дали това се брои отпред назад или отзад напред няма значение.

Важното е, че ограниченият й ум ще отчита, че е "феноменално величие" и ... след нея потоп.

Да, ама не!

Ивелинчето се е взело много насериозно, замаяло се е от собственото си величие, че се е качило на върха (кой!!!) и си мисли, че всички ще си сложат по един едър таралеж в гащите само заради това, щото е просто много красива ... ми тъй, де - то се вижда, че не е никаква ясновидка даже, та камо ли №1.

Ако си беше хвърляла картите и меткала чашките с кафенце сигурно щеше да се чувства много по-спокойна и по-уверена в себе си, и ... не така главозамаяна от купената й слава ... не до такава степен, че да не може да различи бялото от черното, реалността от собствените й илюзии ... сори, блажени са вярващите!

А аз ще изчакам и следващия бълвоч, с който ще ме залеят - свикнала съм вече.

Но това не означава, че ще поощрявам просташките своеволия на деклсирани журналистчета и измислени "ясновидски величия", които определено имат нужда от медицинска помощ и лечение самите те!

А не хората, на които продават най-различни нестандартизирани билкови "еликсири" против алкохолизъм - като журналистчето Жоро Шишето ...

Тук искам да добавя, че при вегитативна дистония дланите на ръцете понякога така се затоплят и потят, че имаш чувствато като че ли в шепите ти са сложени въглени.

Това състояние при повечето "лечители-феномени" дава фалшивото усещане, че от ръцете им струи невероятно мощна енергия ... Така, че ще бъде най-добре "ясновидското величе№1" да отиде да си направи изследвания при невролог, вегетолог и отоневролог, и да зопочне да се грижи за себе си вместо да дере кожите на хората, като им създава илюзии, че ги лекува или излекувала ... и да вибрива във фантазиите си на най-великата ...

Стоя твърдо зад думите си, защото при евентуални изследвания те могат да бъдат доказани!

А как ще докаже сега "ясновидското величие №1" дали съм й се обаждала по телефона преди ... не знам кога и перди колко време, защото не съм й се обаждала относно мои проблеми, тях винаги си ги решавам аз самата?! - тя не е споменала в "заветното" си интервю кога съм я търсила!

Ама не бих се изненадала, ако каже нещо впоследствие ... все пак си има такива "убудителни" суфльори като Жоро Шишето, лудото "индиго" и ... Вероника Койчева в сянка, защото тя пък е суфльорката на лудото "индиго".

Едно не мога да си обясня обаче - как можеш да говориш неща за хора, които изобщо не познаваш?! Shocked Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 18, 2008 8:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ЯСНОВИДКА НОМЕР 1 БИЛА ЕЛИТНА КОМПАНЬОНКА!

Цитат:
Топ история лъсна на бял свят след като Ивелина Христова бе титулувана за ясновидка номер 1 на България в едноименното шоу по Би Ти Ви. Запознати с тъмното минало на русокосата пловдивчанка се изповядаха със скандални факти от живота й.

33-годишната ясновидка е заработвала като елитна компаньонка в края на 90-те години. Притисната до стената от безпаричие тя се принудила да започне работа в клуб на самотните джентълмени в града под тепетата. Там задачите й били свързани с обслужването прищевките и капризите на богати и самотни господа.

„В интерес на истината клубът беше легален и нищо лошо не се е случвало зад вратите му. Момичетата не бяха задължавани да проституират, просто правеха компания на бизнесмени", разказват паметливи пловдивчани.

Ивелина е била една от най-запомнящите се девойки в бардака, тъй като още на онези години била известна с разкрепостения си имидж. Русокоската крие татуировка на дясната си гръд, която представлява дива орхидея." - пише в клюки.нет


Я г,лей ти, я г,лей ти ... Тц, тц, тц, ... Cool Razz Laughing

Аз като ви казах, че най-вече става за тази работа - ето вижда се, че не съм сгрешила, значи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov